Овуляшки он-лайн

все о планировании, зачатии, беременности, родах и детях

... Ушла в себя... Вышла из себя... Была не в себе... Пришла в себя... Зашибись находилась...
Автор
Сообщение
внимание внимание внимание В Этой теме обсуждаем ситуацию в Украине.
Тема для фактов вот тут https://ovulation.org.ua/forum/topic50090.html

Огромная просьба оставаться Людьми и быть терпимыми друг к другу даже в это непростое время. Пожалуйста, без конфликтов, матов, перехода на личности. Не надеваем на себя гнев и панику, они точно не помогут. Остаемся Людьми!

Победа за нами и никак иначе! Все буде Україна!



Напоминаем правила:
2.3. Участникам Форума запрещено:
2.3.1. оскорблять любых лиц и угрожать им;
2.3.2. демонстрировать расовую, религиозную, национальную, социальную и иную нетерпимость, а также провоцировать возникновение конфликтных ситуаций на Форуме;
2.3.3. использовать ненормативную лексику (мат), в том числе и при цитировании;
2.3.7. отходить от основной темы, заданной изначально в заголовке и в первом сообщении темы; при возникновении у участника необходимости обсудить вопросы, связанные с изначальной темой, однако не имеющие к ней непосредственного отношения, участник вправе создать новую тему для обсуждения интересующих его вопросов и разместить в изначальной теме ссылку на вновь созданную тему;
2.3.11. обсуждать действия и решения администрации Форума путем создания соответствующих тем либо размещения сообщений в имеющихся темах, в том числе в размещенных на Форуме личных дневниках;
2.3.12. редактировать записи модераторов, сделанные ими в сообщении участника с целью приведения содержания сообщения в соответствие с Правилами;

За разжигание конфликтов и/или перехода на личности будут выдаваться предупреждения пользователям (не важно из какой страны этот пользователь). После 2-х предупреждений - автоматически выдается бан.

Во время военного положения в Украине, действуют немного другие правила https://ovulation.org.ua/forum/post5527326.html#5527326
m!racle
Поблагодарили(2): g@J|4onok, Дария-37


Последний раз редактировалось: Miralissa (09.03.2022 17:23), всего редактировалось 3 раз(а)
Поблагодарили(5): oksana1982, inn@, Lulya, Викторикс, ТаняК
Це варто прочитати











Поблагодарили(3): oksana1982, Lulya, Викторикс
Доброго ранку☠️

KSUHA писал(а):

Доброго ранку☠️

І це ж лише ті, про яких офіційно відомо🤪🧐А скільки ж їх ще по полях і лісах лежить...А на росії до цих пір не в курсі що тут війна. Чмобики все їдуть і їдуть "блокпасти ахранять, продовольствіє падвазіть".
Поблагодарили(1): KSUHA
Irishka писал(а):

І це ж лише ті, про яких офіційно відомо🤪🧐А скільки ж їх ще по полях і лісах лежить...А на росії до цих пір не в курсі що тут війна. Чмобики все їдуть і їдуть "блокпасти ахранять, продовольствіє падвазіть".

Знайомий в гарячі точці. Розказує що їх там валяється просто нереально багато. Отако воно здохше, спухше лежить гниє. А расєйська власть болт на тих своїх трупаків забила. Вони їх незабирають, їм то взагалі непотрібно.
А розказують що-сваїх нє брассєм!.
Брасают ще й як...
А нас знову бомблять..
Сильне фото від Костянтин Ліберов
Кладовище залишків ракет, які пролетіли на Харків з 24.02.2022


Пушкіни-фігнюшкини треба знести нахер. На кожен постамент поставити те, чим насправді пишається руzкій - ракету, яка бомбить українців.
Поблагодарили(7): M!racle, KSUHA, Олёна, Викторикс, Enigmatic lady, Helenna, ТаняК


Поблагодарили(1): Lulya
KSUHA
А потім вони почали їздити туди у відпустки на відпочинок, ділитися фото і враженнями в щоденниках на форумах і писати, що там "очєнь красіво, но очєнь бєднєнько"
Млять... Красіво там було й до них, а бєднєнько стало після їх "освобождєнія" руzкімі.
Lulya
Хотіла щось прокоментувати, але вони мені такі всі огидні, мр@зі... не варто те л💩айно нашої уваги. Я була в Грузії минулої осені. Я бачила наслідки цих унітазоголових..будинки в пострілах. І так, після вторгнення руцького бидла Грузія зависла економічно.

Так що гордіться тв@рі, що ви руцькіє..гордіться...вашій орді є чим гордитися.
Ви ж сюди заходите майже щодня, читаєте...
Істоти....зневажаю

Всі ці шляпи, які верещали що ми тут їх абідєлі, позатикалися і тихо просто читають усе.
Поблагодарили(2): oksana1982, Evka


Последний раз редактировалось: KSUHA (09.12.2022 9:41), всего редактировалось 1 раз
KSUHA, вони української не розуміють))

Я тут недавно усвідомила, що мої діти англійською говорять краще ніж російською, і я так тому радію. Так хочеться, щоб їх покоління жило без цієї вавки в голові про "старшого брата" і "общєпрінятий язик"
Поблагодарили(2): oksana1982, KSUHA
Lulya писал(а):

вони української не розуміють

Вони нічого не розуміють , бо в них замість голови унітаз, самі знаєте з чим.
А в унітазі як відомо дно пробите
Поблагодарили(2): oksana1982, Evka
Поблагодарили(2): oksana1982, Lulya
10 місяців повномасштабного вторгнення роzії в Україну.

Херсон, де роzія була назавжди до 11.11.22, сьогодні прилетів шмат руzкого міра.
Як же я хочу, щоб той руzкій мір прилетів їм назад, в центр якогось міста посеред вихідного дня напередодні свята.
Прям бажаю від щирого серця. Інших шляхів змінитися тій рабській нації не бачу. Нічого не допомогає... Як писала тут одна курва - у нас в странє нє всьо так плохо - і ржачний смайл вкінці. То можливо коли на голову прилетить, стане не все так ржачно.
Згідно статистики кількість затриманих на рабсії на мітингах, акціях протесту - за 21 рік було затримано більше ніж в 22 році. Тобто в підтримку якогось навального виходило більше народу, ніж проти вбивства українців... Клята нація. Ненавиджу русню. Скільки людям вони життя спаскудили, скільки вбили і покалічили.
Поблагодарили(10): oksana1982, inn@, KSUHA, Evka, Котёныш, Oksik11, Borik911, Helenna, Ник@, ТаняК
Кожне бажання може бути останнім, от прям буквально. Летять ракети в даний момент, чутні вибухи, вікна дзижчать.
То ж я швиденько.
Україні, українцям вижити, перемогти, стати ще сильнішими.
Східним сусідам від щирого серця, з чистою душею бажаю впасти ще нижче того дна на якому вони всі знаходяться зараз, занепасти морально, фізично, економічно. Щоб відпала і можливість і бажання йти війною по чужих краях.

Борімося і поборемо! Нам Бог помагає! (с)
Поблагодарили(10): irkin, inn@, KSUHA, Олёна, Evka, sofia13, Викторикс, Enigmatic lady, Кефир, Helenna


З Новим 2023 роком 🐇🎄 Україна!💛💙
Ми все переживемо, ми будемо процвітати!
Бажаю нам🇺🇦 усім справитися із теперішніми подіями і розквітнути.
💙💛🎄💙💛🎄💙💛

А "дно" впаде ще нижче, буде захлинатися і надалі в своєму л💩йні, до скону, поки саме себе ☠️не знищить.
Зневажаю, гидую всіх вас... нікчемна рабсійська підарація... ви огида всієї землі..недоістоти🤮
Поблагодарили(4): Lulya, Evka, Kristin@, Dashuta_10
Брехливе позорисько...
Недолугі, одним словом


bb logo
KSUHA
Так вони ж там хавають, навіщо змінювати?Це лише нам видно і зрозуміло))
Поблагодарили(2): KSUHA, Викторикс
KSUHA
Вони вже, звісно, кинули статью, що це різні жінки. Там і прізвища їх різні вказані. Але то сумнівно дуже. Я не копалася глибше в тому гімні.
Це ж треба, яке співпадіння, що біля того пуйла весь час схожі люди опиняються. Армія клонів прям.
Поблагодарили(1): KSUHA
Точно армія клонів
Поблагодарили(2): KSUHA, Викторикс
irkin
KSUHA
А царь- то ненастоящий!(С) - скоро воплі на болотах стоятимуть ржу нимагу Хоча ні, не вірю, вони щось придумають, щоб не дай Боже правді увічі не глянуть))
Поблагодарили(2): KSUHA, Enigmatic lady
irkin писал(а):

Точно армія клонів

Там навіть стаття була, певно в вічі дуже кинулось багатьом. Смішно навіть читати
Поблагодарили(1): KSUHA
Поблагодарили(1): Irishka
Lulya писал(а):

😥

Надіюся наша ненависть їх спопелить. Цих клятих рабсійських недоістот.
Поблагодарили(3): Irishka, Lulya, Oksik11
Нехай ці ракети, що зараз летять над нами повернуться туди звідки їх випустили....
Поблагодарили(6): irkin, oksana1982, Lulya, Evka, Enigmatic lady, Oksi-kitty
inn@ писал(а):

Нехай ці ракети, що зараз летять над нами повернуться туди звідки їх випустили....

В десятикратному розмірі
Поблагодарили(2): inn@, Oksi-kitty
Мне просто интересно, вонючая и молчащая русня, которая заходит, читает, все знает из первых уст и…. молчит. Как живется им? Сегодня из за обстрела параши погибла моя подруга и ее четырёхлетняя дочь. Жду бумеранга вам, молчащим. Вам и вашим семьям. Всем.
https://t.me/UaOnlii/45187 Молчащей параше посвящается.
oksana1982 писал(а):

погибла моя подруга и ее четырёхлетняя дочь.

Боже мой рыдаю
Бумеранг будет.


oksana1982 писал(а):

Мне просто интересно, вонючая и молчащая русня, которая заходит, читает, все знает из первых уст и…. молчит

А раньше не молчали, с пеной, тут, что-то доказывали.

добавлено спустя 15 минут:

oksana1982 писал(а):

https://t.me/UaOnlii/45187

рыдаю рыдаю рыдаю
oksana1982 писал(а):

Мне просто интересно, вонючая и молчащая русня, которая заходит, читает, все знает из первых уст и…. молчит. Как живется им? Сегодня из за обстрела параши погибла моя подруга и ее четырёхлетняя дочь. Жду бумеранга вам, молчащим. Вам и вашим семьям. Всем.
https://t.me/UaOnlii/45187 Молчащей параше посвящается.

Я вже писала про цих убл@дочних форумчанок.. вони заходять і все читають про що тут пишеться. Можу точно сказати що їм все подобається
І так, бажаю всім цим істотам всього того що в нас відбувається. Аж з 24 лютого і до останнього дня війни.
Мовчіть, бо в вас прав немає
oksana1982 писал(а):

погибла моя подруга и ее четырёхлетняя дочь

Співчуваю, словами не виразити грущу

Їм не має, що сказати. Все одно проклинати будемо. Вони не на ногу нам, в трамваї наступили, вони нас мовчки вбивають.
Чекають, щоб скоріше все закінчилося і бажано перемогою рашки, щоб вся ця русофобія скінчилась, а переможця не судять.

inn@ писал(а):

А раньше не молчали, с пеной, тут, что-то доказывали.

Віддам їм належне - вони писали, що за Мір і протів войни.
Тільки в наступних коментарях вважали своїм обов'язком пояснити, через що вони на нас напали... То через наше прагнення до НАТО, то до ЄС, то ми їх недостатньо поважали, то ми погано жили і на заробітки до них їздили...
Ну я вам так скажу, на мой взгляд вы хотели украинский мир? Хотели европу? Ну вот она ваша цеевропа. На будущее будьте аккуратны с кондинционерами, говорят если забыть выключить кондинционер то придёт бавовнятко, и устроит плохим людям чернобаевку. А жили в этой мазанке плохие люди, которые восемь лет радовались обстрелам донбасса, которые одобряли блокаду крыма.

Я думаю что каждый получает себе то чего желает другим, петр порошенко желал детям донбасса сидеть в подвалах, но в подвалах будут сидеть те кто не сбежал с украины, потому что это дикое поле будет полностью декомунизировано от биолабораторий и нацистов.

Так, и только так, мы выиграем эту спецоперацию.

Слава Руси!


За відсутність мозку, выдал модератор Irishka
Показать сообщения:   
Начать новую тему Ответить на тему
Часовой пояс: GMT + 3


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах