Овуляшки он-лайн

все о планировании, зачатии, беременности, родах и детях

... Ушла в себя... Вышла из себя... Была не в себе... Пришла в себя... Зашибись находилась...
Автор
Сообщение
Sanadin
ДА чет засмущалась я чет я себе внушила, что эт не гормон, ну так вот мне хотелось.
Цитата:

Результат есть от этого и хороший. Но нужно делать 5 лет подряд

да эт и нам говорят.
ну обострения от вакцинации есть??
Цитата:

Буквально сегодня уехали в Соледар. Последняя наша надежда

пусть вам обязательно поможет @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
я тоже об этом думаю.
как приедете расскажи пожалуйста, как вам????
myshka_sasha
Цитата:

в альтернативного ЛОРа.

в мыслях это тоже есть.
Цитата:

храп, зелені соплі з наступними отітами - це аденоідна складова.

+1 я это понимаю, но вот сопли зеленые вот мес у нас, а до этого год у нас просто заложеность насо была и все, покашливание сухое.
Цитата:

але проблем від нього більше, ніж користі.

нифига себе а куда ж еще больше проблем, зачем
Цитата:

відсутні антигістамінні препарати

может я упустила, но нам назначили эриус, я вот хочу его отменить и подавать ему ларатадин сироп.
Цитата:

відсутні сосудозвужувальні

називин мы используем.
хотя один аллергол сказала, что нам сосудосуживающие нельзя.!!!!
Цитата:

А взагалі: як він реагує, якщо закапати йому віброцил?

тут не могу ничего сказать, так как уже давно не капала, следую назначениям врача, боюсь, что-то не так сделать, дабы не усугубить это дело. подмигиваю
Цитата:

Як він реагує, якщо дати йому кларітин?

я дам сегодня ларатадин и потом отпишусь.
или кларатин лучше???, у меня есть
Цитата:

Як він реагує, якщо пшикнути йому кромони

нам это дело никто не назначал, а что это за зверь - это тоже какой-то гормон?
и простите, а вы ЛОР??? или у вас это пройденный этап в жизни???
Y@ninka
Ребенку мы еще не делали вакцинацию. Пока надежда на Соледар. А у мужа особенного обострения не было. Там же нужно диеты придерживаться. Не употреблять алергены. Если так то все гуд. А если винца красненьго ржу нимагу то чихает ржу нимагу
Вообще мне Лоры говорили что при обычном осмотре видно есть ли аллергия или нет. Слизистая синюшного цвета и есть еще какие то симптомы. Не помню. Так же читала , что у детей аллергиков есть придросположенность к аденоидам. Это взаимосвязано. К слову и у мужа и у его сестры АД удалены. И оба аллергиги грущу еще и сына наградили.
Y@ninka писал(а):

нифига себе а куда ж еще больше проблем, зачем


Протаргол токсичний при постійному застосуванні.

Y@ninka писал(а):


я дам сегодня ларатадин и потом отпишусь.
или кларатин лучше???, у меня есть


Фактично це однакові препарати. Немає різниці. Кларітин - це сироп лоратадіну.

Y@ninka писал(а):

а что это за зверь - это тоже какой-то гормон?


Ні-ні. Кромони це не гормони, це кромони. Це препарати, що впливають на так звані "тучні клітини", що задіяні в механізмі виникнення алергії. Їх особливість - практично повна відсутніть побочних ефектів, але менша ефективність, ніж ГКС. Ефект від них наступає поступово. Вважається, що перед тим, як назначати ГКС, треба спробувати кромони. При алергічному рініті зазвичай використовують спрей на основі кромогліциєвої кислоти.

Y@ninka писал(а):


називин мы используем.


Назівін містить оксиметазолін - більш "міцне" сосудозвужувальне, ніж фенілефрін, що міститься в віброцилі. Але в віброцилі також є місцеве антигістамінне - диметинден. Тому віброцил дуже показаний при алергічних рінітах. Спробуйте, замість називіну, гірше не буде точно.

Y@ninka писал(а):

а вы ЛОР??


Ні, я інженер-конструктор автомобілів і двигунів за фахомочень счастлива Медицина - моє особисте захоплення, пов'язане з наявністю двох дітей.

Sanadin писал(а):

Так же читала , что у детей аллергиков есть придросположенность к аденоидам. Это взаимосвязано


На жаль це так. Воно все разом.

Y@ninka писал(а):

но нам назначили эриус, я вот хочу его отменить и подавать ему ларатадин сироп.


Цікаво, а чому? Еріус - це дезлорадатін, метаболіт лоратадіну. Від лоратадіну відрізняється тим, що не має шкідливого впливу на ритм серця. А ви хочете дати просто лоратадін, по суті попереднє, більш шкідливе покоління антигістамінів. Навіщо?
Привет!
Sanadin
а закаливание не пробовали? на диете дете сидит?
myshka_sasha
Цитата:

Протаргол токсичний при постійному застосуванні.

мы его не часто используем.
Цитата:

Їх особливість - практично повна відсутніть побочних ефектів, але менша ефективність, ніж ГКС.

странно, нам даже изначально их не назначали, когда только проблемы перерастали в букет, хотя Бог знает, что лучше.
Цитата:

Тому віброцил дуже показаний при алергічних рінітах. Спробуйте, замість називіну, гірше не буде точно.

попробовали мы и незначительные улучшения есть..... ему легче немного дышать и даже сопляки зеленые уменьшились.
Цитата:

я інженер-конструктор автомобілів і двигунів за фахом

ого круто, ну совсем не близки отрасли в науке. очень счастлива
Цитата:

Медицина - моє особисте захоплення, пов'язане з наявністю двох дітей.

жизнь заставляет!!!
что лучше из антигистаминов я не знаю, начала давать лоратадин...... все эти медикаменты влияют на печень, как говориться одно лечим другое калечим.
Ну вот понаблюдаю, еще за его носом, обязательно схожу к лору другому, посмотрим, что он скажет.
Если есть у куго-то лор, напишите????
Спасибо!!!
Y@ninka писал(а):

попробовали мы и незначительные улучшения есть....


Віброцил є і менш шкідливим ніж називін

Y@ninka писал(а):

что лучше из антигистаминов я не знаю, начала давать лоратадин....


Якщо давати постійно, то найменш шкідливими будуть препарати 3 покоління: еріус, L-цет, алерзин, алерон і т.д.
Окрім системних препаратів існують ще і місцеві препарати. Той самий лоратадин існує в формі назального гелю (Лоризан), є і антигістамінні спреї. Тоді ці ліки не проходять печінку, діють місцево і більш безпечні. Ви можете спробувати місцеві ліки, вони можуть дати кращий ефект, оскільки будуть намазані безпосередньо на проблему.

Y@ninka писал(а):


странно, нам даже изначально их не назначали, когда только проблемы перерастали в букет, хотя Бог знает, что лучше.


Ви можете запитати лікаря про його думку щодо спрею на основі кромонів. Як правило, кромони ще й посилюють дію інших лекарств. Ви з лікарем можете провести експеримент впродовж 10-14 днів і оцінити результат. Оскільки кромони безпрецедентно безпечні то в такому експерименті не буде нічого неетичного.
Цікаво, що є досить багато досліджень, що виявили ефективність кромонів при вірусному рініті. Але все ж таки їх не застосовують через те, що реальний ефект від кромонів наступає днів через 10, а вірусні проблеми проходять значно швидше.

Щодо ГКС. Слід дуже пам'ятати, що вони небезпечні при вірусному або бактеріальному рініті. Тому якщо у вас зелені соплі, або дитина має ОРВІ, то їх не треба застосовувати, а треба почекати, поки інфекція пройде.
Фактично ГКС відключають реакцію імунітета. І одна справа відключити цю реакцію при алергії і зовсім інша - відключити імунітет у випадку інфекції.

добавлено спустя 42 секунды:

Y@ninka писал(а):

жизнь заставляет!!!


А що робити надышалась лака для ногтей У мене старший був схильний до отіту. І ми з ним побували в декількох ЛОРів. І, як правило, вони просто назначають те, що вони звикли назначати усім. В нас була не дуже типова ситуація, але це мало кого цікавило. Тому якщо у вас є якась реальна проблема, то треба додатково розбиратись самій. Тоді ви зможете свідомо обрати гарного лікаря.

добавлено спустя 7 минут:

Y@ninka писал(а):

Ну вот понаблюдаю, еще за его носом, обязательно схожу к лору другому, посмотрим, что он скажет.


На вашому місці я б оцінила стан аденоідів і їх внесок у ваші проблеми. Це потрібен або гарний ЛОР, або спеціальна дуже неприємна процедура.
І обов'язково влітку увезіть дитину у село бажано на все літо. І подивіться що буде з алергією там. Має стати краще.
Дуже корисно також буде віддати на спорт на свіжому повітрі (давайте з нами на футбол).
myshka_sasha
Цитата:

Ви можете спробувати місцеві ліки, вони можуть дати кращий ефект

спасибо, столько всего рассказали, да местного применения конечно будет лучше. вот почему врачи не рассказывают и не назначают, ведь я же деньги плачу вам и хочу, дабы вы отнеслись к моему ребенку, как к своему.....слов нет
Цитата:

у вас зелені соплі, або дитина має ОРВІ, то їх не треба застосовувати,

а нам назначали, как лор, так и аллерголог + 2 р в день, в место одного.
Цитата:

вони просто назначають те, що вони звикли назначати усім.

да индивидуального подхода практически нет, так же как и у нас педиатр, назначает сразу антибиотик, да бы с нами не возиться.
Цитата:

Це потрібен або гарний ЛОР, або спеціальна дуже неприємна процедура.

вот сейчас занята поиском ЛОРа, а процедура - пальпация?
Цитата:

І обов'язково влітку увезіть дитину у село бажано на все літо.

на все лето, не получиться, только месяц, полтора.
Цитата:

Дуже корисно також буде віддати на спорт на свіжому повітрі (давайте з нами на футбол).

он у меня не любит футбол, он очень любит свое айкидо, ну и еще я его в бассейн пристроила.
Ну я думаю, летом и так будет легче, так как окна открыты, поток воздуха постоянно. подмигиваю
Y@ninka писал(а):

а процедура - пальпация


Є два методи: ріноскопія - (дуже важко провести у дітей) і ендоскопія. З ендоскопічних методів для дітей найкращими вважаються методи, при яких застосовується гнучкий інструмент, що вводиться через ніс або через рот. Пальпація - це вже минуле. Пальпація малоінформативна і не дає уявлення про консистенцію аденоідів. Те ж саме можна сказати про осмотри через ніс.

Y@ninka писал(а):

вот сейчас занята поиском ЛОРа


На мою дуже особисту думку зараз вам без різниці який саме ЛОР. Вам треба провести грамотну діагностику аденоїдів щоб дізнатись наскільки велика їх роль в порушеннях носового дихання. Для цього вам треба провести ендоскопію (фіброскопію, якщо знайдете, скоріш за все це буде якась приватна клініка). А от вже з результатами ендоскопії вам треба буде або шукати грамотне видалення аденоідів (для вас скоріше за все і при 2 ступені буде показано видалення), або займатись далі своїм алергічним рінітом (0-1 ступінь) і тоді вам потрібен спеціаліст трошки іншого напрямку.

Y@ninka писал(а):

ну и еще я его в бассейн пристроила.


ой, оце може бути недобре. Прісна вода сама по собі подразнює вашу бідну носоглотку, а в басейнах вона ще й зазвичай очищується чимось дуже поганим для дитини з алергією. Басейн може значно підсилювати такі речі. Я б вам радила ще раз зважити ідею про басейн в залежності від того яка там вода (якщо раптом морська, то це було б гуд).
Таким діткам потрібен спорт саме на свіжому повітрі. Суть у тому, що при русі на свіжому повітрі активно виробляється слиз, що містить в собі фактори неспецифічного захисту слизових оболонок (їх дуже багато). І коли усе оце починає устилати вашу слизову оболонку, то воно буде потроху приводити до тями ваш місцевий імунітет. А він у вас начеб-то працює (тобто реагує), але не так як треба і не на те що треба (дає алергію). Я це пишу дуже дуже спрощенно, бо якщо по-серьйозному то буде на три сторінки тексту. Але суть в тому, що вам в лікувальному плані спорт саме на свіжому повітрі міг би дуже допомогти. Сприймайте це не як хоббі, а як лікування.

добавлено спустя 1 минуту:

Y@ninka писал(а):

Ну я думаю, летом и так будет легче, так как окна открыты, поток воздуха постоянно


Якщо у вас алергія на побутові алергени, то вам треба взагалі якмога менше сидіти вдома. Треба організовувати йому гуляння цілий день з бабусями очень счастлива
Як буде літо, то ставте регулятори не батареї, щоб потім восени-взимку можна було зробити правильний клімат. Іграшки м'які мабуть вже викинули разом із килимами.
myshka_sasha
Хочу тобі подякувати, що ти написала про кромони. ЛОР призначив ці кромони Ксюші. Спочатку не дуже нам допомагало і я вже хотіла використовувати назонекс, але вчасно прочитала тут, що їх дія наступає не одразу і вирішила почекати. Зараз вже 10 днів, як ми прискаємо кромони і нам стало суттево краще!
Як добре, коли навколо є розумні і, головне, небайдужі люди. Дякую, що ти витрачаєш свій час на те, щоб нам допомогти))

І ще хотіла спитати - ми п`ємо зодак, це норм? Я не дуже впевнена, що ми натрапили на дійсно чудового аллерголога, тому питаю чет засмущалась я
Jasenka писал(а):

Як добре, коли навколо є розумні і, головне, небайдужі люди. Дякую, що ти витрачаєш свій час на те, щоб нам допомогти))


Нема за що, рада, що вам допомогли мої поради очень счастлива

Jasenka писал(а):

ми п`ємо зодак, це норм?


На жаль, абсолютно не знаю який саме діагноз в Ксюши. Зодак - нормальний сучасний антигістамінний препарат 2-го покоління. Вважається, що при тривалому прийомі кращими є препарати 3-го покоління, що позбавлені головного недоліку препаратів 2-го покоління - впливу на ритм серця. Зодак - це цетирезин, можливо, для тривалого застосування безпечнішим був би левоцетирезин (Алерзин і т.п.), це теж саме, що цетирезин (по суті, це його метаболіт), але без впливу на серце. Але сприймайте це просто як привід для запитання лікарю. Нічого принципового і екстреного тут немає.

добавлено спустя 26 секунд:

Jasenka писал(а):

Дякую


ой мороз мороз чет засмущалась я
myshka_sasha писал(а):

На жаль, абсолютно не знаю який саме діагноз в Ксюши.

У неї аллергія на березу, ліщину, вільху - дуже сильна, 4. На яблуко, моркву і ще на якісь літні рослинки - 2. На ще багато всього - 1. І на все інше 0/1. Просто 0 лише на картоплю.
Дякую за пораду. А ти, випадково, не знаєш де шукають хорошого аллерголога?
Jasenka писал(а):

А ти, випадково, не знаєш де шукають хорошого аллерголога?


На жаль, в мене зовсім немає, мої не алергіки.
Sanadin
Цитата:

Пока надежда на Соледар.

вы ездили, как у вас дела? улучшения есть?
Девочки,кому-то назначали Ректодельт?
Нам назначила участковая педиатр,я решила рискнуть т.к. в прошлый раз обструкция затянулась до двух месяцев.Никакого эффекта я не увидела вообще,за пару дней до его применения обструкция начала спадать и мне кажется и без этих свечей было бы так-же.
Вопрос в том насколько целесообразно его применять в дальнейшем,т.к. врач настаивает на том что во время приступа первая помощь это именно преднизон.И в пульмонологии и с аллергологом мы справлялись без преднизона,в основном Вентолин+ средства от кашля.
Показать сообщения:   
Начать новую тему Ответить на тему
Часовой пояс: GMT + 3


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах