Овуляшки он-лайн

все о планировании, зачатии, беременности, родах и детях

... Ушла в себя... Вышла из себя... Была не в себе... Пришла в себя... Зашибись находилась...
Автор
Сообщение
Янa+Cаша писал(а):

все заканчивается или бронхитом или пневмонией, а потом конечно АБ.


А поясніть мені ЧОМУ при бронхіті "звичайно АБ"? 95% бронхітів мають вірусну природу, тож навіщо ви їх лікуєте АБ?
myshka_sasha
Саш, подскажи, с чем лучше сделать на ночь ингаляцию, если ночью приступы кашля?
Врач вчера послушала, сказала, что в легких чисто, делать ингаляции с лазолваном и декасаном, еще и аскорил прописала я тут не причем На ночь вчера делали с декасаном, но через пару часов сна проснулась от кашля, закапала нос ей, дала попить, все равно кашляла, заснуть не могла. Пришлось мне сделать ей ночью ингаляцию с беродуалом. Просто в последний раз доктор (другая) нам советовала его на ночь именно, чтобы не было приступов, но тогда она и обструкции слышала, сейчас я боюсь сама его "назначать". Прошлой ночью это был экстренный случай, готовлюсь к сегодняшней ночи
myshka_sasha писал(а):


А поясніть мені ЧОМУ при бронхіті "звичайно АБ"? 95% бронхітів мають вірусну природу, тож навіщо ви їх лікуєте АБ?

Потому что как я писала сиропы и ингаляции нам не помогают. Не лечить бронхит - через пару дней пневмония и АТ намного сильнее.
Янa+Cаша писал(а):

Потому что как я писала сиропы и ингаляции нам не помогают


Вибачте, але звичайні інгаляції при бронхіті не допомагають в принципі, бо все буде осідати у верхній частині носоглотки. А інгаляції небулайзером - треба бути дуже обережним, щоб не викликати бронхоспазм у дитини раннього віку. І взагалі, небулайзер - скоріше спосіб введення серйозних лекарств при серйозних хворобах, звичайного бронхіту він стосується мало.
Щодо сиропів - дивлячись які саме сиропи ви маєте на увазі, але якщо я правильно розумію, що ви пишете про лазолвани і т.п., то вони показані не завжди і в переважній більшості випадків протипоказані дітям (незважаючи на те, що їх назначають).

Янa+Cаша писал(а):

Не лечить бронхит - через пару дней пневмония и АТ намного сильнее


Я не писала "не лікувати бронхіт", а писала про те, що 95% бронхітів не лікується АБ. Це різні речі.
Неможливо лікувати вірусне захворювання АБ, неможливо. Бо, цікаво, що ж по-вашому, лікує АБ у вас при бронхіті, якщо в 95% вони вірусні?
Те, що ви пишете, це позиція педіатриї 50-х років. Сучасний підхід не передбачає призначення АБ при вірусних бронхітах тому, що таке призначення за багатьма дослідженнями навпаки збільшує ризик пневмонії, викликаної бактеріями, нечутливими до цього АБ. І ОЦЕ вже дуже велика проблема. Трапляється це не так часто, але проблема дійсно велика, бо тоді незрозуміло чим її лікувати.

Янa+Cаша писал(а):

АТ намного сильнее.


Це неважливо, але я вас поправлю: для справжнього бактеріального бронхіту і звичайної бактеріальної пневмонії дози, тривалість курсу і самі АБ приблизно однакові.
Я бачила багато вірусних бронхітів у своїх дітей і бачила 1 бактеріальний бронхіт. Повірте мені, це дві дуже великі різниці. Якщо вашій дитині назначають АБ через те, що доктор просто наслухав бронхіт, без аналізу крові, то це просто злочин перед іммунітетом, що з кожним разом збільшує ризик дійсно важких ускладнень.

добавлено спустя 9 минут:

Сотис писал(а):

с чем лучше сделать на ночь ингаляцию,


Вибачте, але на ніч взагалі не треба робити інгаляції. Ви робите інгаляцію, слиз набухає, ви лягаєте спати, оце все закупорює бронхи. В кращому випадку дитина кашляє півночі, в гіршому - привіт обструкція.

Сотис писал(а):

Врач вчера послушала, сказала, что в легких чисто


Тож який діагноз має дитина?
myshka_sasha писал(а):

Тож який діагноз має дитина?

ОРЗ ржу нимагу Нам даже когда наслушали обструкции, все равно писали ОРЗ.
Хорошо, на ночь не буду, но если ночью будет кашлять, то что с этим делать-то? Реально кашляет не переставая, ни ей сна, ни мне опаньки ... И вот этой ночью после ингаляции с беродуалом кашлять она перестала, хотя я понимаю, что нельзя его, но что можно, чем унять кашель?

добавлено спустя 16 минут:

myshka_sasha
Кстати, читала, что можно на ночь дать полтаблетки ношпы. Возможен такой вариант?
Сотис нам в больнице на ночь кололи спазмалитики, в том числе и но-шпу. При этом АБ были в 7 вечера, а спазмалитики в 10, чтобы как раз на ночной сон. Поэтому как по мне, то можно дать но-шпу.


Сотис писал(а):

росто в последний раз доктор (другая) нам советовала его на ночь именно, чтобы не было приступов, но тогда она и обструкции слышала, сейчас я боюсь сама его "назначать".

У нас при сильной обструкции первые дни ингаляции были даже ночью. Тогда дышали Вентолином. Но как ты говоришь, тоже без врача не рискнула бы сама его назначать.


Сотис писал(а):

ОРЗ Нам даже когда наслушали обструкции, все равно писали ОРЗ.

В нашей пол-ке других диагнозов не бывает ржу нимагу А новый дядечка-педиатр, кроме Амброксола и Афлубина увы ничего не знает. Два препарата на все случаи жизни. Больше к нему не ходим опаньки ...
Meredit
Спасибо, мне даже что-то такое вспоминается, что я так уже делала я тут не причем
Завтра бы еще пережить, мне у нас одна доктор нравится, но в пятницу мы к ней не попали, пойдем в понедельник переслушаемся...
Meredit писал(а):

В нашей пол-ке других диагнозов не бывает

Странно как-то. На деле озвучиваю "ангина", "бронхит", "обструктивный бронхит", а пишут ОРЗ. Мне непонятно. Для снятия ответственности? Так все равно записывают в карточке свои назначения.... Чем, к примеру можно потом обосновать АБ при написанном ОРЗ? опаньки ...
Сотис писал(а):

Странно как-то. На деле озвучиваю "ангина", "бронхит", "обструктивный бронхит", а пишут ОРЗ. Мне непонятно. Для снятия ответственности? Так все равно записывают в карточке свои назначения.... Чем, к примеру можно потом обосновать АБ при написанном ОРЗ?

Даже не знаю...
Просто, что не гляну, то ОРЗ. А наша новая педиатр, к которой мы ходим от недавнего времени, так та четко пишет то, что есть. Потом иду в пол-ку за справкой, спрашивают что было, что называю, то в справке и пишут, то есть не ОРЗ. То есть логика мне непонятна я тут не причем
Сотис писал(а):

ОРЗ


Це зрозуміло. Просто краще б знати ще топічний діагноз : ларінгіт, трахеіт чи бронхіт. І допомога буде трошки різною в кожному випадку. А взагалі, що дитина отримує з ліків і як у вас із кашлем та самопочуттям вдень?.

Сотис писал(а):

Кстати, читала, что можно на ночь дать полтаблетки ношпы. Возможен такой вариант?


Ношпа заспокоїть мускулатуру бронхів.
Якщо у вас не бронхіт, то це взагалі без користі буде. Якщо у вас бронхіт, то це буде небезпечно, через застій слизу.

Сотис писал(а):

Чем, к примеру можно потом обосновать АБ при написанном ОРЗ? опаньки ...


Тим, що поняття ОРЗ включає в себе як ОРВІ (вірусні), так і бактеріальні хвороби (ангіна має бактеріальну природу, але також відноситься до ОРЗ).

Якщо дитина дуже кашляє вночі, то це не означає, що треба цей кашель просто вимкнути, це означає, що треба розібратися з тим, що саме з дитиною (якщо трахеіт, то такий кашель це нормально) і головне, що ми робимо не так удень.
Якщо в дитини немає високої ТТ, то найкращий спосіб проти нічного кашлю - це пару годин погуляти безпосередньо перед сном. Тобто берете і гуляєте з 7:30 до 9:30 вечора. За час прогулянки кашляйте скільки влізе. Перед сном закапайте ніс, добре прополощіть горло (чим завгодно) і лягайте на високу подушку чи дві і тримайте поряд теплі напої. Зрозуміло, що в кімнаті такої дитини працює зволожувач повітря і градусів 20. Якщо дитина прокинулася вночі і кашляє - даємо пити щось тепле невеликими ковточками. Але все це буде марним, якщо ви раптом накачали дитину сиропами від кашлю або якщо у вас сухо в домі (тоді кашель буде сухий і ви нічого не зробите). Зробіть спочатку це, повірте, це буде корисніше, ніж Беродуал, Вентолін та інші гарні штуки.
myshka_sasha писал(а):

ларінгіт, трахеіт чи бронхіт

Ничего нам не озвучили, увы. Завтра пойдем к другому врачу.
myshka_sasha писал(а):

А взагалі, що дитина отримує з ліків і як у вас із кашлем та самопочуттям вдень?.

Дышит лазолваном утром и декасаном в обед. Сопли наши зеленые, как обычно. Врач прописала флоксал, я пока не капаю его, просто промываю часто. Самочувствие вроде хорошее, ничего не болит...
Тут еще такое дело, что она заразила и меня. И вот у меня все хуже, и уши болят, и нос, голова и кашель. Я свое состояние на нее примеряю, но у нее вроде не все так печально, она и гуляет с удовольствием, и дома бегает.
myshka_sasha писал(а):

Якщо в дитини немає високої ТТ, то найкращий спосіб проти нічного кашлю - це пару годин погуляти безпосередньо перед сном. Тобто берете і гуляєте з 7:30 до 9:30 вечора. За час прогулянки кашляйте скільки влізе. Перед сном закапайте ніс, добре прополощіть горло (чим завгодно) і лягайте на високу подушку чи дві і тримайте поряд теплі напої. Зрозуміло, що в кімнаті такої дитини працює зволожувач повітря і градусів 20. Якщо дитина прокинулася вночі і кашляє - даємо пити щось тепле невеликими ковточками. Але все це буде марним, якщо ви раптом накачали дитину сиропами від кашлю або якщо у вас сухо в домі (тоді кашель буде сухий і ви нічого не зробите). Зробіть спочатку це, повірте, це буде корисніше, ніж Беродуал, Вентолін та інші гарні штуки.
_________________

Спасибо, сегодня будем действовать по такой схеме
myshka_sasha писал(а):

для справжнього бактеріального бронхіту і звичайної бактеріальної пневмонії дози, тривалість курсу і самі АБ приблизно однакові.

Бронхит мы лечили АТ в виде таблеток. А пневмонию - лежали в стационаре и нам кололи болючие уколы. я тут не причем
Янa+Cаша писал(а):

Бронхит мы лечили АТ в виде таблеток. А пневмонию - лежали в стационаре и нам кололи болючие уколы.


Так, але це не тому, що так має бути, а тому, що є така інструкція для дітей до 3-х років. В лежали в лікарні тому, що дитину до певного віку за інструкціями лікарі мають госпіталізувати, тобто навіть при звичайній неускалденій пневмонії, вас все одно будуть лякати і покладуть в стаціонар. Для дітей раннього віку, років до 2-х - в цьому є сенс через непередбачуваність реакцій, для дітей трошки постарше - дуже не завжди. Уколи вам кололи не тому, що у вашої дитини був такий складний стан. АБ у в/м уколах не ефективніше за сиропи. Просто знову ж таки є інструкції, що вимагають використовувати наявні в лікарні медикаменти - госрезерв. Вони наявні в уколах, тому що так дуже дешево. І всі лікарі вже звикли їх призначати в уколах, в той час, як все теж саме існує в сиропах, зазвичай ще й більш якісного виробництва. До того ж уколи - це істотна причина прив'язати вас до лікарні, разом із сумнівними фізіопроцедурами. Бо інакше ви скажете "це я і вдома можу робити" і будете абсолютно праві. А загалом болючі в/м уколи практично не використовують в цивілізованій медицині. Це наша фішка, на жаль. За кордоном або в/в у випадку дійсно складного стану, наприклад дитина не може ковтати, а всі інші - сиропи.
У нас була пневмококкова пневмонія, неускалднена. На щастя в нас є лікар, який нас лікував вдома, лікар тієї ж клінічної лікарні у яку нас би направили. Це був той самий курс Аугмнентину в сиропі 7 днів, що і при будь яких інших бактеріальних проблемах (при отиті, при бактеріальному бронхіті) хоча розгул бактерії був досить значний, аналізи були ого-го.

добавлено спустя 15 минут:

Сотис писал(а):


Дышит лазолваном утром и декасаном в обед


Лазолваном можна дихати лише, якщо є точно бронхіт/пневмонія і кашель точно сухий. В усіх інших випадках він лише погіршує. Якщо я вірно вас розумію, то поки що взагалі не відома локалізація. Якщо це, наприклад, трахеіїт, то лазолван буде протипоказаний.
Суть декасану мені не зрозуміла взагалі. Він взагалі не показаний при дитячих ОРЗ, інгаляції з ним потребують обережності і часто викликають дискомфорт і печіння за грудиною. По суті ви дихаєте АБ. При чому гасите їм усю мікрофлору, яка у вас там ще є. Навіщо? Це скоріше за все вірусна інфекція, а ви з нею боретесь так, немовби у вас абсцесс у легенях.

Сотис писал(а):

Самочувствие вроде хорошее, ничего не болит


Гуляєте? Вам треба жити на вулиці очень счастлива

Сотис писал(а):

И вот у меня все хуже, и уши болят, и нос, голова и кашель.


Скоріше за все, це вірус.
myshka_sasha писал(а):

Скоріше за все, це вірус.

Наверное да. Потому что ребенку вообще уже хорошо, за день вчера почти не кашляла, ночью закашлялась раз. Из всех лекарств у нее только утром была ингаляция с лазолваном, синупрет еще даю, забыла, это всегда, когда с носом что-то. Гуляла вчера она много, спала с увлажнителем, ничего не болит, прям завидую ей ржу нимагу К врачу идти уже не хочу, только подхватить чего нового.... У меня пока все также, буду ждать, пока полегчает. Спасибо.
Сотис писал(а):

Потому что ребенку вообще уже хорошо, за день вчера почти не кашляла, ночью закашлялась раз


От і добре, одужуйте швидше.
myshka_sasha
Подскажи, что нам делать с кашлем.
Предыстория. В феврале сильно заболели. Температура 39 6 дней, сильный сухой кашель, насморк. Температуру сбивали с третьего дня, кашель лечили сухой микстурой для детей. Ну и много питья, конечно.
Поставили диагноз острый бронхит (хотя наверно был грипп, потому что заболели все, кто с ребенком сидел, и болели также же - тело ломило, голова болела, высокая температура, через 3 дня кашель).
После того, как температура спала, остался кашель и насморк. Кашель стал мокрый, но ребенок от него просыпался каждую ночь и днем. Начинал кашлять сухим, потом кашель становился мокрым, ребенок откашливался, пил компот и засыпал. Днем кашлял мокрым, на улице тоже активно кашлял.
Через 2 недели после температуры пошли в сад, хотя кашель еще оставался: после сна и иногда днем после активного беганья. Доктор в пятницу послушала и сказала, что бронхи почти чистые, осталось совсем чуть-чуть. Это остаточный кашель.
После недели в саду стало хуже - чаще и суше кашель, больше соплей (правда, растут два последних зуба, я решила, что сопли из-за них). Еще две недели просидел дома. Потом опять неделя в саду, снова две недели дома.
Вот с понедельника опять пошел в сад. Но кашель так и остался. Утром начинает с сухого. Кашляет пока не начнется мокрый кашель, откашливается и перестает кашлять. Но днем тоже кашляет, особенно после бега и прыганья. Кашель мокрый.
Доктор поставила диагноз трахеит. Опять говорит, что почти чисто за день-два должно пройти, но не проходит.
Что это за кашель такой? Что с ним делать?
Да, от кашля снова пили только сухую детскую микстуру. Больше ничего не давала.
cheny писал(а):

Утром начинает с сухого


А як у вас вдома з вологістю? Бо якщо ранок починається саме сухим кашлем, то скоріше за все у вас її недостатньо і тоді буде складно лікувати кашель.

cheny писал(а):

Что это за кашель такой?


Нормальний кашель очень счастлива Ми знаємо від вашого лікаря, що легені і бронхи чисті. Скоріше за все щось накопичується в носоглотці і дитина час від часу це відкашлює. Загалом, це нормальна ситуація, особливо під кінець опалювального сезону. Вам має стати легше, коли відключать батареї.

cheny писал(а):

Что с ним делать?


Давайте проведемо експеримент:
1. Закапайте на ніч сосудозвужуюче і подивіться, чи буде краще спати. Якщо буде, то мокрота накопичується з задніх відділів носу. Таке проходить само з деяким часом. Допоки є насморк, то буд і ранковий кашель.
2. В інший день спробуйте подавати йому вдень масляні пастилки чи льодяники і подивіться чи стане краще з кашлем. Якщо допоможе, то справа десь в горлі і це можна полоскати, пшикати, смоктати різні зволожуючі штуки і воно теж пройде.

cheny писал(а):

Да, от кашля снова пили только сухую детскую микстуру


Якщо бронхи і легені чисті, то краще не пити, вона не подіє тоді на ваш кашель - він вище. З того, що ви пишете, я теж напишу, що скоро все має пройти само. Гуляйте побільше, полощіть горло, підтримуйте правильні умови вдома і все буде гуд. Навесні такі штуки можуть прохожити довше, є таке, не хвилюйтесь.
myshka_sasha
Дякую за відповідь.
myshka_sasha писал(а):


А як у вас вдома з вологістю? Бо якщо ранок починається саме сухим кашлем, то скоріше за все у вас її недостатньо і тоді буде складно лікувати кашель.


Вологість нормальна. Прилад показує більше 60% (правда, із увімкненим зволожувачем протягом ночі). Зараз опалення вимкнули і ми перестали вмикати (вночі він трохи заважає), але вологість залишилась близько 50%. Після денного сну кашляє так само. Таке враження, що поки він лежить, у нього мокрота всередині накопичується і поки він її не викашляє, не заспокоється. От сьогодні так само було.

myshka_sasha писал(а):


Давайте проведемо експеримент:
1. Закапайте на ніч сосудозвувальне і подивіться, чи буде краще спати. Якщо буде, то мокрота накопичується з задніх відділів носу. Таке проходить само з деяким часом. Допоки є насморк, то буд і ранковий кашель.
2. В інший день спробуйте подавати йому вдень масляні пастилки чи льодяники і подивіться чи стане краще з кашлем. Якщо допоможе, то справа десь в горлі і це можна полоскати, пшикати, смоктати різні зволожуючі штуки і воно теж пройде.


Експеримент 1 спробуємо. Тільки порадь краплі, будь ласка, а то я в них не сильна. Такого нежитю, щоб ніс не дихав, у нас не було ще. Якщо є соплі, то вони зазвичай рідкі і він їх дуже добре сморкає і завжди сам про це просить. Тож сосудозвужувальних у мене немає.
З експериментом 2 складніше. Пастилки намагалась давати. Він їх або ковтає, або розжовує. Смоктати не дуже виходить. З полосканням теж проблема: усе, що потрапляє до рота, швиденько ковтається. А от пшикати щось туди він дуже полюбляє улыбаюсь , тож спробуємо так.

myshka_sasha писал(а):

Якщо бронхи і легені чисті, то краще не пити, вона не подіє тоді на ваш кашель - він вище.


Вже не пиємо. Пропили 10 днів, після того перестали - все одно кашель вологий, тож я більше її не давала.

Саша, ще раз дякую за поради.
cheny писал(а):

Тільки порадь краплі, будь ласка, а то я в них не сильна


Найбезпечніше - це краплі на основі фенілферіну (віброцил, назол бебі). Їх призначають в тих випадках, коли слиз, що затікає з носоглотки заважає спати. Тобто якщо він просипається вночі від цього кашлю, то варто закапати перед сном і спати спокійно. Якщо він нормально спить вночі і вдень, а кашляє твже після пробудження, то можна з цим нічого не робити і такий кашель пройде, коли закінчиться насморк.

cheny писал(а):

ісля денного сну кашляє так само. Таке враження, що поки він лежить, у нього мокрота всередині накопичується і поки він її не викашляє, не заспокоється


Так буває. Він спить, а слиз все одно виробляється, але не видаляється перідично. Тому після сну треба відкашлятись.
Все нормально очень счастлива
Зараз відключили опалення і всі будуть одужувати швидше ржу нимагу
myshka_sasha
Привет! стала читать тему - только еще больше запуталась. Про мокрый кашель - меня сбило с толку то, что со вторника начала прокашливаться по утрам мокрым кашлем. Больше никаких симптомов - веселая, носится в обычном режиме. Ну и ладно - пьем много, бахнули масло-какао, мед лопает, то-сё. Сегодня - хорошо уже кашляем, звонко. И ТТ 37.8, через час сама опустилась до 37. Это говорит о том, что таки что-то словили где-то? Или вирус не может так долго "раздупляться"?
ла-ла-ла Лен, я бы на твоем месте свозила ее к врачу. Идентичная ситуация была, один в один. В результате трахеит, а за ним бронхит. А думала, что просто откашливается соплями, которые где-то брались на задней стенке ночью.
Meredit
щас ТТ вообще упала. Повеселела, слопала полную тарелку еды, опять скачет.
У нас-то и соплей не было, нос чистый был. Вчера начало закладывать, сегодня уже периодически промываемся авамарисом.

к врачу ты имеешь в виду, чтобы послушали ее?
myshka_sasha
Зрозуміла. Зараз вночі не кашляє. Кашляє зранку як прокинеться, або прокидається від кашлю - коли як. Спробуємо ще почекати, але сосудозвужувальне куплю - хай вдома лежить, напевно.
Дякую за консультацію! улыбаюсь букетик
ла-ла-ла ну да.
Чтобы было ясно, что и как. И тебе думаю спокойней будет я тут не причем
Meredit писал(а):

Чтобы было ясно, что и как. И тебе думаю спокойней будет

ну я как раз и думала завтра вызвать врача - прослушаться.
Еще пару дней назад шарахалась от такого кашля на площадке, теперь вот услышала его в Ксюхином исполнении опаньки ...
ла-ла-ла писал(а):

Или вирус не может так долго "раздупляться"?


Буває по-всякому. Є різні віруси за інкубаційним перідом, буває поверх одного віруса лягає інший та ін.
Якщо є грамотний лікар щоб прийти послухати - то буде корисно знати що саме кашляє. Загалом, якщо дитина нормально себе почуває і нормально кашляє вологим кашлем - то нічого страшного бути не може.
myshka_sasha писал(а):

Загалом, якщо дитина нормально себе почуває і нормально кашляє вологим кашлем - то нічого страшного бути не може.

вот когда падает ТТ до 37 - кушает, прыгает, веселится. Растет до 38 - становится потише, но и пластом не лежит. Ща вот 37.9 - скачет лягушкой, квакает, языком "мух ловит" ржу нимагу

наверное, вирус, меня тоже скосило - за пару часов расклеилась совсем.

Я, конечно, не совсем уверена в нашем враче в плане качества прослушивания...но особо выбора нет. Тем более, еще неизвестно, кто придет - бывали варианты.

кашель становится более "сухим" по звучанию, а я только начинаю раскашливаться
ла-ла-ла писал(а):

кашель становится более "сухим" по звучанию

Я больше всего не люблю такой кашель. Он такой противный...У нас он всегда так звонкий и лающий, аж страшно. И рот при этом ни на минуту не закрывается ни днем, ни ночью грущу

ла-ла-ла писал(а):

вот когда падает ТТ до 37 - кушает, прыгает, веселится. Растет до 38 - становится потише, но и пластом не лежит. Ща вот 37.9 - скачет лягушкой, квакает, языком "мух ловит"

У нас последние разы даже с 36 лежал такой никакой грущу ничего нел, даже конфет нифига себе такой вялый был...Да еще и кашель доставал по полной программе.
ла-ла-ла писал(а):

кашель становится более "сухим" по звучанию, а я только начинаю раскашливаться


Якщо ви теж захворіли, то це означає, що зараз це ОРВІ, а не якась бактеріальна бяка, і ваша задача зараз тільки в тому, щоб забезпечити умови, при яких ризик ускладнень буде мінімальний. Навіть якщо хтось у вас знайде бронхіт, він на даний момент буде вірусний і теж не вимагатиме "термінового рятування".
myshka_sasha
у меня по ощущениям обычная простуда с постоянным чиханием, потекшим носом и покашливаниями. Не припоминаю у дочки мокрого кашля ранее, поэтому я и насторожилась - а что же делать в этом случае. Тем более, что я не поклонница лекарственных средств. Спасибо за ответы!
ла-ла-ла писал(а):

Не припоминаю у дочки мокрого кашля ранее, поэтому я и насторожилась - а что же делать в этом случае


З вологим кашлем можна нічого особливого не робити. Слідкувати за тим, щоб добре відходив, достатньо рухатись і гуляти, але не ганяти, спати на великій подушці, якщо вміє полоскати - було б добре. Нічого кардинального з ним робити не треба, він продуктивний сам по собі.
Показать сообщения:   
Начать новую тему Ответить на тему
Часовой пояс: GMT + 3


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах