Овуляшки он-лайн

все о планировании, зачатии, беременности, родах и детях

... Ушла в себя... Вышла из себя... Была не в себе... Пришла в себя... Зашибись находилась...
Автор
Сообщение
Помітила, що останнім часом дівчата постять в особистих щоденниках посилання на твори видатних українських письменників, рекомендують книги, музику. Давайте тут зберемо цю інформацію. З'явилось бажання згадати свою історію, перечитати книжки.

Тут не обговорюємо політику, тільки історія, тільки література, тільки мистецтво. Наше, українське

Спойлер:


Последний раз редактировалось: Сорока (21.04.2014 16:08), всего редактировалось 6 раз(а)
Inna_K писал(а):

"На запах мяса" вже вийшла, правда я читала в електронному варіанті

У вас є посилання на текст книги? Або можете мені якось його (текст) надіслати, якщо я вкажу електронну адресу?
Дівчата, всі книги Дашвар є в магазинах книжкового клубу.

Сорока, я з цієї ж причини її читаю подмигиваю
Insigma писал(а):

всі книги Дашвар є в магазинах книжкового клубу

Я знаю. Не хочу купувати
Дашвар перечитала майже всю. Перші книги проковтувала, а от трилогію ледве подужала.. "На запах мяса" скачала, але поки не можу себе заставити почати читати...
http://www.e-reading.ws/book.php?book=1022962 Люко Дашвар "На запах мяса"
Я би теж її не купувала в паперовому варіанті, от класика то інша річ...
Девочки, не поняла....мы выбрали какую-то книгу или нет?
если нет ,то прошу совета или у меня предложение, давайте что -то легкое с юмором почитаем!
или посоветуйте ,плиз


За предательство!, выдал модератор M!racle
Malen555
давай пропозию. Я почала читати Костенко, дочитала до половини.....щось вона мене вганяє в депресію((((
А мне местами очень нравится современная укр. лит-ра. По отзывам и критике хочу почитать Тараса Прохасько, но чую, на него надо настроиться. А так, по жизни, впадаю в экстаз от Издрыка. Если б я была писателем, мужчиной и родилась в параллельной вселенной, то писала б как он. читаю, как свои мысли, а даже если и просто какие-то далекие мне размышления, то способ их выражения - как моя вторая кожа. Месяц назад в пицотый раз перечитала Остров КРК. Ни в коем случае не советую читать) не сочтите за рекламу. Просто очень нравится)
К слову, оба - современники, которые уже классики.
До Андруховича все руки не дойдут. А до Жадана и не хотят доходить, т.к. постсоветская урбанистическая проза просто по теме не нравится :/
Arjadna писал(а):

Я почала читати Костенко, дочитала до половини.....щось вона мене вганяє в депресію((((

Я полюбляю поезію Стуса та Симоненка, інтимну лірику Сосюри, гуморески Павла Глазового улыбаюсь А Ліна Костенко зі своїм "Берестечком" зараз актуальна як ніколи... нажаль...
Arjadna писал(а):

дочитала до половини.....щось вона мене вганяє в депресію((((


А мені поки що дуже добре йде, чи може це настрій такий у мене чет засмущалась я

Хто ще з нами читає? Які є відгуки?
myshka_sasha
В мене перешкода, бо не можу купити книжку. Чекаю ЗП чет засмущалась я Перед нею завжди грошей нема, не знаю як так виходить йоу І взагалі думаю може купити електронну книжку, бо як глянула на перелік того, що хочу прочитати, то ніяких грошей не вистачить. Підшукую вживану якусь щоб недорого. Як тільки куплю-почну читати.

І ще є така пропозиція. Давайте хто читає флеш-мобом або вже читав цю книжку, обере цитату яка найбільше сподобалась. Потім ми проголосуємо і оберемо найкращу і до наступного голосування всі (ну хто захоче) додасть цю фразу собі в підпис подмигиваю
Сорока
на рахунок цитат згідна)))) Я уже декілька для себе відмітила подмигиваю
Але не спішу викладати, почекаю коли ми всі разом дочитаємо і почнемо обговорення книги

добавлено спустя 2 минуты:

Сорока
Звичайно, що паперове видання ні з якою електронною книгою не зрівняється, але я останнім часом просто друкую книги і так читаю, тому що, якщо купляти все, що хочеться прочитати - то ніяких грошей не хватить(((
Arjadna писал(а):

Звичайно, що паперове видання ні з якою електронною книгою не зрівняється,

погоджуюсь, але я ж не впевнена що мені все сподобається подмигиваю тому вирішила що буду купляти "живі" книжки тількі ті, що вразять найбільше, з якими захочу жити поряд подмигиваю
Сорока писал(а):

погоджуюсь, але я ж не впевнена що мені все сподобається тому вирішила що буду купляти "живі" книжки тількі ті, що вразять найбільше, з якими захочу жити поряд

ось я так потихеньку роблю. Купляю вже дійно якісне видання, щоб було в майбутньому що залишити дітям))


http://ovulation.org.ua/forum/profile.php?mode=viewprofile&u=14912 , выдал модератор M!racle
Arjadna
ой мороз мороз
Сорока писал(а):

І ще є така пропозиція. Давайте хто читає флеш-мобом або вже читав цю книжку, обере цитату яка найбільше сподобалась


Гарна ідея! Піду міркувати щодо цитати подмигиваю
Боже, це перша тема, яку я прочитала всю, від першої сторінки до останньої!
Шкода, що вона затихла грущу Але я тепер маю ще, що читати - поки читала, накачала собі книжок, які ще не читала.
То давайте реанімувати тему подмигиваю Із мого останнього (всі сучасні українські автори):
1) Ірен Роздобудько "Гудзик-2" ледь осилила. Як на мене, навіть поряд не стоїть із першою частиною. Було враження, що автор писала книгу в два підходи, причому задум спочатку був один, але потім події в країні і популяризація цієї теми в літературі змусили змінити сюжет. Відгуки про книгу, щоправда, читала хороші, але от мені не пішла, якимось неорганічним видався сюжет.
2) Наталія Згурницька "Мелодія кави у тональності кардамону". Може настрій у мене тоді був такий, але я насолоджувалась цією книгою і ще довго відчувала приємний післясмак. Історія кохання на фоні Львова 19 століття. Неймовірно красиво написана книга.
3) Володимир Лис "Століття Якова". Теж чудова, єдине що мені тяжко читати його волинський діалект, Лис все так пише, принаймні з того, що я читала.
4) Надія Гуменюк "Вересові меди". Зараз в процесі читання. Це переможець цьогорічної Коронації слова. Авторка - дружина Володимира Лиса, тому той же волинський діалект присутній. Події на фоні Першої світової у волинському селі, звісно кохання-страждання і т.п. Ніби і сюжет непоганий, але йде мені щось дуже тяжко, стиль написання дещо специфічний. Мені якщо одразу подобається книга, то я її що називається можу "проковтнути" за ніч, а тут щось не захопила, "мучаю" її вже декілька днів.
Зараз має вийти нова книга Дашвар "ПоКров", звісно її я не можу обійти стороною, бо Дашвар прочитала всю, ця на черзі.
Ще мені порекомендували книгу Павлини Пулу "Краса, що не рятує", вже скачала її, як тільки дочитаю "Вересові меди", візьмуся за цю.
Inna_K писал(а):

Наталія Згурницька "Мелодія кави у тональності кардамону".

ця книга у мене в планах.

Inna_K писал(а):

Володимир Лис "Століття Якова". Теж чудова, єдине що мені тяжко читати його волинський діалект, Лис все так пише, принаймні з того, що я читала.

так, він справді пише так все, але після першої книги вже звикаєш, і наступні значно легше читаються. Я б відзначила ще його "Соло для Соломії". Просто чудова книга, хоча важка. Але ось читаєш і розумієш, які важкі долі грущу

Його ж "Камінь посеред саду" вже не так мені сподобалась, а "Іван та чорна пантера" взагалі не пішла.

Галина Вдовиченко "Пів'яблука" сподобалась мені дуже. А ось "Інші пів'яблука" вже якось не так мені йде чомусь.

Багато мені рекомендували Ларису Денисенко. Я сумлінно намагалася прочитати кілька її книг, не можу читати, як і Карпу. Ну от хіба "Відлуння" прочитала до кінця.

Макс Кідрук "Небратні" - гарна публіцистика. Решту його книг теж рекомендують, але я не читала, бо геть не мій жанр.

Жанна Куява "Із медом полин" також буде у мене на полиці.

Тарас Прохасько "БотакЄ" дуууже сподобалась, але погоджуся, що для неї треба мати певний настрій.

Софія Андрухович "Фелікс Австрія" - я купила книжку, навіть не читаючи її спочатку в електронній версії, і аніскільки не пошкодувала - гарна книга, гарно написана улыбаюсь
Жанну Куяву "Із медом полин" вже давно планую прочитати, але читаю переважно в електронному варіанті, а її не можу знайти. "Соло для Соломії" то моя перша книжка Лиса, теж сподобалась.
Галину Вдовиченко щось не оцінила. Денисенко читала "Кавовий присмак кориці" і відверто була шокована фіналом, якось він зіпсував мені відчуття під час самого читання і як наслідок враження після книги.
Inna_K писал(а):

Жанну Куяву "Із медом полин" вже давно планую прочитати, але читаю переважно в електронному варіанті, а її не можу знайти.

на флібусті є вона.
Поблагодарили(1): Inna_K
О, ще пригадала!

Власне, моє знайомство з творчістю Володимира Лиса почалося з його "Країни гіркої ніжності". Я була в такому захваті від книги, що потім стала читати решту його романів.

На жаль, я так розумію, ми не зможемо додати нічого до списку в першому пості грущу Дуже зручно насправді, просто заходиш і шукаєш за списком.
Cosmopolitan писал(а):

я так розумію, ми не зможемо додати нічого до списку в першому пості

можна звернутися з таким проханням до модератора роздiлу
Поблагодарили(1): Cosmopolitan
Для поціновувачів творчості Люко Дашвар
вийшла нова книга "Покров"
http://www.e-reading.club/book.php?book=1041831
Я вже встигла купити "ПоКров" в паперовому варіанті.
Враження неоднозначні, ніби і непогано, але дуже вже вона накрутила, безліч дійових осіб, безліч звязків та сюжетних ліній, весь час намагаєшся не втратити розуміння "хто кому хто".
Обожаю Ярослава Мельника. Две его книги, "далекий простір" и "Маша або Постфашизм" запали в душу, классные. Еще советую книгу Анны Хомы "Лемберг. Під знаменами сонця", шикарный детектив.
Даа, давно я тут писала, но вкусы мои с тех пор не изменились.
Очень люблю книги Натальи Гурницкой - "Мелодія кави у тональності кардамону" и "Мелодія кави у тональності сподівання". Сейчас по ним снимается сериал с нашей актрисой и польским актером в главных ролях.

https://www.youtube.com/watch?v=1hXYZtPlvf0
Спасибо, что напомнили про Гурницкую. Я пропустила выход 2-й книги. Первая зашла отлично, очень атмосферно. Попробую перечитать.
Медуза писал(а):

Я пропустила выход 2-й книги.

Я не пропустила и разочаровалась я тут не причем
Первая очень понравилась.
Поблагодарили(1): Медуза
А про "Феликс Австрия" будут мнения? Как то не несколько раз начинала, но не пошла. Может зря удалила?
Поблагодарили(1): Inna_K
Показать сообщения:   
Начать новую тему Ответить на тему
Часовой пояс: GMT + 3


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах