овуляция определение овуляции тест

тест овуляции

беременность

вычисляем дату родов

пол ребенка

регистрация) календарь овуляции) календарь менструации) календарь безопасных дней для секса) календарь беременности)
значение имени) сонник) статьи) форум) барахолка) именины) заболевания) анализы) диеты) книги) рецепты) контакты) овулярик) юзербары) faq) рекламодателю)
регистрация
забыли пароль?
зарегистрировалось:
сегоднявчеравсего
3 10 170503
 
Cегодня празднуют именины
Александр, Донат

Если сегодня зачать ребенка, то ждите малыша к 29декабря2020 :)


Сучасні методи боротьби з безпліддям


Раздел: Зачатие


сучасні методи боротьби з безпліддям

У сучасному світі у багатьох пар виникає проблеми із зачаттям. Стати батьком буває дуже складно. А деякі так ніколи і не зазнають радості материнства і батьківства. Сьогодні дуже часто зустрічається діагноз безпліддя.

Причому як у жінок так і у чоловіків. Що ж робити якщо не виходить завагітніти? І які вжити заходів, коли поставлений цей страшний діагноз. Для початку варто зрозуміти коли ж можна говорити про безпліддя. Деякі впадають в паніку вже через місяць або два з моменту початку зачаття. А хтось чекає роками, коли ж на нього або її зійде диво. Треба сказати, що в другому випадку диво може так і не відбутися. Багато хто починає нервувати, ставити собі діагнози і намагатися вилікуватися самостійно.

Що таке безпліддя?

Безпліддя діагностується тоді, коли після року регулярних статевих контактів жінка не вагітніє. І навіть це не показник, а всього лише попередній діагноз, який підтверджує або спростовує лікар. У будь-якому випадку потрібно пройти обстеження і вже на підставі результату вибирати тактику лікування.

Ніколи не потрібно впадати у відчай. Величезна кількість факторів можуть вплинути на процес запліднення, які зовсім не є причинами безпліддя.

Ряд причин, які можуть ускладнити процес зачаття, але при цьому не можуть бути причиною безпліддя:

 • постійний стрес;
 • недолік або надлишок ваги;
 • рідкісні статеві контакти, так само як і занадто часті теж можуть пригальмувати довгоочікувану вагітність;
 • порушення мікрофлори піхви в процесі використання свічок, тампонів, ароматизованих прокладок і подібних речей.

За статистикою ймовірність вагітності з першого разу у абсолютно здорової людини вкрай мала. Як правило, на це йде близько року.

Методи підвищують шанси на вагітність:

ознаки овуляцяії

 1. Для зачаття необхідна овуляція. Тому її  потрібно відстежувати щомісяця. Також можна з'ясувати регулярна вона чи ні. В це можуть допомогти тести на овуляцію. Статеві контакти повинні доводитися за день чи два до виходу яйцеклітини. Секс у день овуляції зводить можливість зачаття практично до нуля. Адже для того, щоб досягти мети сперматозоїду необхідно від декількох годин до доби. За умови, що сам сперматозоїд досить активний.
 2. Поза в сексі теж важлива. Чим глибше буде проникнення, тим краще.
 3. Дуже сильно знижують шанси зачаття дієти і голодування. Їжа повинна бути різноманітною і корисною для майбутньої матері. Ніяких шкідливих продуктів, алкоголь і сигарети. Краще за кілька місяців до зачаття почати приймати спеціальні комплекси вітамінів.
 4. Контроль ваги. Як маса тіла впливає на зачаття? При нестачі так само як і надлишку ваги у жінки змінюється гормональний фон. Особливо проблеми починаються зі статевими гормонами. Звідси і нерегулярні місячні або взагалі їх відсутність.
 5. Фізичні навантаження корисні для організму, але потрібно знати міру. Плавання, пробіжки, лижні прогулянки зміцнюють організм, насичують кров киснем, покращують всі процеси в організмі.
 6. Геть шкідливі звички.

Якщо ж по закінченню року вагітність так і не наступила за умови дотримання всіх умов, необхідно звернутися до фахівця.

Часті причини безпліддя:

причини безпліддя

 • недоліковані запальні процеси органів малого тазу;
 • запальні і венеричні захворювання сечостатевої системи;
 • гормональні порушення.

Насправді причин набагато більше. Адже кожен конкретний випадок індивідуальний. Причини можуть бути як з боку жінки так і чоловіки.

Якщо завагітніти природнім шляхом не представляється можливим, то вдаються до штучних методів.

Основні методи штучного запліднення:

методи штучного запліднення

 1. Штучна інсемінація це процедура, при якій в матку жінки вводять оброблену сперму за допомогою катетера. Ця процедура вважається найпростішою.
 2. ЕКО і ІКСІ. Це складна процедура, яка полягає в тому, що яйцеклітина і сперматозоїд запліднюються поза тілом жінки, а потім зародок вводиться в тіло матки. Процедура складна не тільки самим процесом, а й подальшим гормональним підтриманням вагітності. Ефективність ЕКЗ при всій цій складності не дуже велика. Менше 40% .І шанси на удачу зменшуються з віком жінки.
 3. Сурогатне Материнство. Коли неможливо виносити дитину можна вдатися до допомоги іншої жінки для виношування малюка. Однак слід зазначити, що з точки зору закону цей спосіб не достатньо опрацьований.

Бути батьком це велике щастя. У сучасному світі є багато способів допомогти безплідним парам випробувати це на собі. Не потрібно впадати у відчай. І щастя не змусить себе чекати.


Понравилась статья? Сохрани:


+

Код для сайтов и форумов

Важно!Уважаемые комментаторы! :)
Многие из вас в своих комментариях поднимают такие важные темы, которые, кажется, должны быть вынесены как отдельные обсуждения. О том, что часто в комментариях можно встретить чуть ли не оды думаю и говорить не стоит, а о раскрытии сути некоторых вопросов и подавно. С настоящего времени мы хотим устранить этот пробел, и даем вам возможность выкладывать свои, возможно, не всегда завершенные мысли, к нам на сайт в виде отдельных статей, мыслей, заметок. Если вам это интересно, пишите свои предложения и пожелания по этому поводу, присылайте свои мысли, свой жизненный опыт, статьи и т.д.
Связаться с нами можно по этой ссылке.
комментировать - Сучасні методи боротьби з безпліддям Комментировать
* Имя:
Пол: - Женский - Мужской
* Е-mail:
* Комментарий:
* Капча:
сто шестьдесят пять =
* введите цифровой код
ddd
 
рекламодателю) контакты) к1,к2,к3) овуляшки) 0.0055 2005—2016 © OVULATION
6:0.0056
333