Перша вагітність

Перша вагітність

Новина про першу вагітність завжди величезна несподіванка для будь-якої дівчини. Збентеження від такого сюрпризу не порівняти мабуть ні з чим. Найчастіше багатьох жінок починають долати сумніви коли відбувається затримка, розрив в менструальному циклі. Далеко не всі запамʼятовують момент незахищеного сексу, але з тих пір починають усвідомлювати своє становище. У це складно повірити, тому що все ще віриться що цього не сталося, не відбулося, секс був не в дні овуляції, або «все було під контролем». Але варто повірити, що після першої вагітності дівчина тепер завжди буде замислюватися, перестраховуватися і сумніватися.

Розглядаючи приклад дівчини, яка веде досить скромне, але помірне статеве життя і припустимо знаходиться вже в тому віці, коли дівчата мають якісь знання і життєвий досвід. Не будемо розглядати випадки 14-річних школярок, які завагітніли через власну дурість від першої нібито любові, це абсолютно інші історії з іншого психологічної забарвленням. Але все одно навіть дорослі жінки шоковані дізнаючись про свою першу вагітність. У цей час дівчина відчуе сплетіння всіх почуттів, які тільки існують в людині,  це буде і переляк і радість і страх і любов і невіра, а так же гордість і сумніви…

Как рассчитать срок беременности и предполагаемую дату родов

Страхи першої вагітності

Починають стикатися дві точки зору, чи зможу я виростити маленького чоловічка і чи варто це робити взагалі? Друга точка породжується тільки страхом, незнанням, невпевненістю. Варто попрацювати з цим негативом в першу чергу. Потрібно памʼятати і знати, яка б дівчина не була, зріла, чи не зріла, розумна, дурна, багата, бідна, яка очікує, а бо яка не очікує дитину, всі, абсолютно всі, лякаються першого разу. Страх — це слабкість, незнання — виліковне, невпевненість оборотна. Але, звичайно, не варто весь цей негатив нерозумно викинути і ігнорувати. Народжувати без чоловіка, сім'ї, помічника, засобів і прагнень, наслідком чого може стати дитбудинок і психологічна травма матері. Потрібно все це тверезо оцінити. Говорити про те, що малюку багато і не треба може і варто, але вся нинішня сучасність вважає, що дитина — це великі витрати. Але розглянемо його не як статтю у сімейному бюджеті, а як рідну людину, який ви подаруєте життя. Майбутня мати і батько теж витратні і іноді набагато більш витратні, ніж дитина. Підгузки, пелюшки, дитячий одяг і харчування, коляски та іграшки дитині це треба, але в меншій мірі, ніж майбутнім батькам. Підгузки і пелюшки, щоб мамі було простіше доглядати за немовлям, ріше прати і міцніше денний і нічний сон. Коляска, щоб полегшити прогулянки мамі з малюком. Іграшки, щоб мамі було чим зайняти своє чадо, і що б нарешті зайнятися собою. Єдине, що дійсно важливо — це здорове і достатнє харчування, теплий і зручний одяг, а також і любов батьків. В кінцевому підсумку вийде, що на майбутню дитину потрібно всього 10% -20% від того, що майбутні батьки витратять на себе.

Вероятные проблемы во время беременности

очікування першої вагітності

Великим плюсом, стимулом і позитивним аспектом стануть наявність люблячого чоловіка та власне житло. Хоча це в даний час вже розкіш і не багато жінок можуть на це розраховувати. Багато молодих сімей живуть з батьками або в приміщеннях які орендують. Констатуємо той факт, що у багатьох молодих сімей де колись були хороші відносини рано чи пізно бувають проблеми. Такі тенденції і інститут нинішньої сім'ї.

Варто звернути увагу і трохи відійти від теми. Дівчата, жінки, дружини, майбутні мами, знайте, що шлюб і любов це робота, постійна робота на себе, над собою, на чоловіка, на дітей. Але це приємна робота, що приносить дохід у вигляді любові, ласки, уваги. Вступаючи в шлюб, потрібно не тільки любити свого чоловіка, але і поважати його, цінувати. Звичайно завжди є вибір і якщо дівчина не готова на самопожертву, то може йти по життю сама, і не ламати майбутнє ні собі, ні чоловікові, ні дітям. Це найголовніший і важливе питання, відповідь на яке потрібно отримати для себе заздалегідь.

Отже, відбулася затримка, тест на вагітність позитивний, приходить розуміння, що трапилося. Варто повірити, що остаточне сприйняття цієї інформаціі прийде ще дуже не скоро, можливо після народження, або через кілька років, а може і десятків років. Головне вірно прийняти рішення і не лякатися адже тільки страх змушує приймати невірні рішення. Так само не варто забувати, якщо жінка народилася жінкою, то їй вже було визначено заздалегідь стати матірʼю.