овуляция определение овуляции тест

тест овуляции

беременность

вычисляем дату родов

пол ребенка

регистрация) календарь овуляции) календарь менструации) календарь безопасных дней для секса) календарь беременности)
значение имени) сонник) статьи) форум) барахолка) именины) заболевания) анализы) диеты) книги) рецепты) контакты) овулярик) юзербары) faq) рекламодателю)
регистрация
забыли пароль?
зарегистрировалось:
сегоднявчеравсего
16 8 170553
 
Cегодня празднуют именины
Иона, Иларион, Макар, Степан

Если сегодня зачать ребенка, то ждите малыша к 1января2021 :)


Улюблені дитячі соки «Агуша» тепер виробляються в Україні


Раздел: Другое


Здоров’я малюка у перші роки життя значною мірою залежить від якості його харчування. ТМ «Агуша» велику увагу приділяє смаковим якостям і збереженню корисних властивостей у своїй продукції, за що заслужено отримала схвалення мам по всій Україні ― впевнитися у цьому можна, відвідавши присвячений ТМ «Агуша» сайт. Дитяче харчування «Агуша» представлене широким асортиментом продуктів для дітей до трьох років: це йогурти, сирки, молоко, кефір, соки і пюре. Тепер улюблений бренд став ще більше до душі своїм шанувальникам, оскільки дитячі соки «Агуша» виробляються в Україні.

Виготовлені під ТМ «Агуша» соки не містять цукру, барвників та ароматизаторів, аскорбінової кислоти і ГМО. Вони виробляються з натуральних фруктів і є джерелом вітамінів і мікроелементів, необхідних для розвитку і зміцнення маленького організму.

Сировина для виготовлення дитячих соків на заводі «Агуша» в Херсоні, де була запущена виробнича лінія, закуповується в українських та зарубіжних виробників фруктових соків і пюре. Усі постачальники належать до списку перевірених і схвалених для поставок на заводи PepsiCo або є партнерами, які виробляють продукцію для компанії.

Якість кожної партії сировини ретельно перевіряється при надходженні на виробництво і в процесі приготування соків на заводі-виробнику. Крім того, сировина і матеріали, що використовуються у виробництві дитячих соків, пройшли державну санітарно-епідеміологічну експертизу і відповідають встановленим критеріям якості та безпечності. Спробувати вироблені на херсонському заводі соки «Агуша» Україна може вже сьогодні: перші партії надійшли у продаж до магазинів великих торгівельних мереж.

Асортимент улюблених дитячих соків включає різні смаки: яблучний, яблучно-персиковий, яблучно-полуничний, яблучно-банановий, яблучно-вишневий, яблучно-виноградний, грушевий, яблучно-грушевий і персиковий соки з м'якоттю. Ці чудові напої знайомлять малюка зі світом смаків, насичують зростаючий дитячий організм необхідними поживними речовинами та можуть стати апетитним додатком до щоденного раціону.

Агуша. Схвалено мамами України!*

*18 577 мам схвалили продукцію ТМ «Агуша» під час реєстрації на сайті www.agusha.com.ua у 2014-2015 рр.


Понравилась статья? Сохрани:


+

Код для сайтов и форумов

Важно!Уважаемые комментаторы! :)
Многие из вас в своих комментариях поднимают такие важные темы, которые, кажется, должны быть вынесены как отдельные обсуждения. О том, что часто в комментариях можно встретить чуть ли не оды думаю и говорить не стоит, а о раскрытии сути некоторых вопросов и подавно. С настоящего времени мы хотим устранить этот пробел, и даем вам возможность выкладывать свои, возможно, не всегда завершенные мысли, к нам на сайт в виде отдельных статей, мыслей, заметок. Если вам это интересно, пишите свои предложения и пожелания по этому поводу, присылайте свои мысли, свой жизненный опыт, статьи и т.д.
Связаться с нами можно по этой ссылке.
комментировать - Улюблені дитячі соки «Агуша» тепер виробляються в Україні Комментировать
* Имя:
Пол: - Женский - Мужской
* Е-mail:
* Комментарий:
* Капча:
сто тридцать четыре =
* введите цифровой код
ddd
 
рекламодателю) контакты) к1,к2,к3) овуляшки) 0.0113 2005—2016 © OVULATION
6:0.0114
333