Улюблені дитячі соки «Агуша» тепер виробляються в Україні

Здоров’я малюка у перші роки життя значною мірою залежить від якості його харчування. ТМ «Агуша» велику увагу приділяє смаковим якостям і збереженню корисних властивостей у своїй продукції, за що заслужено отримала схвалення мам по всій Україні ― впевнитися у цьому можна, відвідавши присвячений ТМ «Агуша» сайт. Дитяче харчування «Агуша» представлене широким асортиментом продуктів для дітей до трьох років: це йогурти, сирки, молоко, кефір, соки і пюре. Тепер улюблений бренд став ще більше до душі своїм шанувальникам, оскільки дитячі соки «Агуша» виробляються в Україні.

Виготовлені під ТМ «Агуша» соки не містять цукру, барвників та ароматизаторів, аскорбінової кислоти і ГМО. Вони виробляються з натуральних фруктів і є джерелом вітамінів і мікроелементів, необхідних для розвитку і зміцнення маленького організму.

Сировина для виготовлення дитячих соків на заводі «Агуша» в Херсоні, де була запущена виробнича лінія, закуповується в українських та зарубіжних виробників фруктових соків і пюре. Усі постачальники належать до списку перевірених і схвалених для поставок на заводи PepsiCo або є партнерами, які виробляють продукцію для компанії.

Якість кожної партії сировини ретельно перевіряється при надходженні на виробництво і в процесі приготування соків на заводі-виробнику. Крім того, сировина і матеріали, що використовуються у виробництві дитячих соків, пройшли державну санітарно-епідеміологічну експертизу і відповідають встановленим критеріям якості та безпечності. Спробувати вироблені на херсонському заводі соки «Агуша» Україна може вже сьогодні: перші партії надійшли у продаж до магазинів великих торгівельних мереж.

Асортимент улюблених дитячих соків включає різні смаки: яблучний, яблучно-персиковий, яблучно-полуничний, яблучно-банановий, яблучно-вишневий, яблучно-виноградний, грушевий, яблучно-грушевий і персиковий соки з м'якоттю. Ці чудові напої знайомлять малюка зі світом смаків, насичують зростаючий дитячий організм необхідними поживними речовинами та можуть стати апетитним додатком до щоденного раціону.

Агуша. Схвалено мамами України!*

*18 577 мам схвалили продукцію ТМ «Агуша» під час реєстрації на сайті www.agusha.com.ua у 2014-2015 рр.