s Рыбалка для колясочников / Овуляшки он-лайн

Овуляшки он-лайн

все о планировании, зачатии, беременности, родах и детях

Автор
Сообщение
Девочки, я давно и глубоко занимаюсь рыбалкой. Я организовываю много соревнований за год. И раз в год мы делаем соревнования для детей колясочников. На это нужны деньги. Я готова дать финансовый отчет по всем пунктам. Основные моменты - аренда озера, уха, шашлык. П/р 26008052734439 в ПАТ КБ "Приватбанк", МФО 300711
Отримувач: Благодійна організація "Благодійний фонд "Мобілізація добра", код ЄДРПОУ 39493084 (з поміткою "фестиваль Золота рибка") Достаточно 5 грн. Если каждый кинет по 5 гривен - у детей уже будет праздник, спасибо заранее
Маш,а в приват 24 все эти реквизиты вводятся?я через инет ни разу на расчетный не переводила.
Тот же вопрос.
Честно, сама не разберусь как туда кидать, сейчас пытаюсь выяснить более простой способ. Напишу обязательно

добавлено спустя 2 минуты:

Блин, подумала, а давайте мне на карточку, я все равно буду там волонтером, кто меня знает - знает наверняка, что себе не присвою, отчет о проведенном мероприятии дам. 5168 7572 7344 1206 Бритова МВ
Только отписывайтесь или при оплате делайте пометку - "Золотая рыбка"
Лучше отписываться,с волонтерских вроде налог нужно платить,поэтому лучше не подписывать платеж.Я Машу знаю,она не присвоит ржу нимагу ржу нимагу ржу нимагу
Поблагодарили(1): Mafka
До какого числа надо перевести? ЗП чуток растрынькана.
lilah-carmela писал(а):

До какого числа надо перевести? ЗП чуток растрынькана.


Мероприятие 14-го мая, так что месяц в запасе точно есть, пару недель нам хватит, чтоб все закупить и оплатить водоем.

Кстати, если кто-то из Киевских девочек захочет помочь - всегда нужны на таких фестивалях женские руки - нарезать бутерброды, почистить овощи на 2 казана ухи. Будет ехать автобус с метро Житомирская.

Кстати вот на сайте водоема где проводим информация http://www.zabirya.com.ua/viii-kiyivskiy-festival.html#.VuJ3o32LS70
Уже собрано 7682 грн, спасибо каждому. Этого еще очень мало, но безумно приятно, что люди откликаются. Я сама знаю, как сейчас тяжело заработать, а еще тяжелее отдать, но Люди с большой буквы еще есть, спасибо вам.
Финансовый отчет

Як одна мить промайнув щорічний, вже VIII Фестиваль зі спортивної риболовлі для дітей з інвалідністю «Золота рибка». Але це мить щастя, радості, посмішок, успіхів, нових досягнень та звершень!

Підготовка до фестивалю почалась ще в березні 2016 року, адже організатори заздалегідь почали займатись збором коштів для проведення фестивалю, зокрема, на спеціалізованих рибальських виставках в м. Києві були встановлені благодійні скриньки, де кожний охочий міг допомогти фінансово або надати подарунки.
Було проведено безліч зустрічей із майбутніми спонсорами, досягнуто багато домовленостей із партнерами та меценатами фестивалю, організаційна робота не зупинялась ні на мить.

В першу чергу, потрібно було вирішити питання щодо транспортного забезпечення учасників. Минулі роки ми орендували автобуси на платній основі, але цього разу поставили собі за мету знайти транспорт безкоштовно.
Завдячуючи допомозі та підтримці Голови КМДА Віталію Кличку, а також Генерального директора КП «Київпастранс» нам було надано 5-ть сучасних автобусів ЛАЗ абсолютно безкоштовно! Від цієї новини моя радість була безмежною!!!
Інші організаційні питання вирішувались швидко, багато людей надали свою допомогу й підтримку.

Лише один момент не йшов із думок – погода! Я звичайно придбала заздалегідь дощовики для кожного учасника, але надіялась на сонячну погоду. Напередодні фестивалю, ввечері почалась злива, дощ лив усю ніч й на ранок ситуація була майже незмінною. Проте, ближче до 11 години, коли діти почали ловити рибу, погода змилувалась над нами й хмари розійшлись…
Абсолютно усі учасники, батьки, волонтери, судді, гості перебували в гарному настрої, атмосфера була просто неперевершеною! Тим паче, що адміністрація Фіш Парку «Забір’я» вже вдруге, із радістю приймала нас у себе!
Вже традиційно, зранку учасників частували запашними сандвічами, печивом, чаєм та кавою.
Відбулась урочиста лінійка із винесенням прапору України командою-переможцем минулорічного фестивалю, Свіріденко Володимиром Андрійовичем (Національний суддя зі спорту) для дітей був проведений мастер-клас з ловлі поплавковою вудкою. Після жеребкування, діти почали готуватись до змагань та займати визначені сектори для ловлі.
Дуже приємно, що цього року, завдячуючи компанії «Flagman», кожен учасник був забезпечений якісною поплавковою вудкою, крім того, дякуючи магазину «Рибацький рай» для кожного була зроблена готова оснастка й виданий запасний комплект (леска, крючки, дробинки).
На реєстрації кожному учаснику команди було видано фірмову кепку Норфін, які надав наш спонсор – група компаній «Salmo».
За кожною із команд був закріплений суддя-тренер, були судді, які відповідали за прикормлювання риби й наявність необхідної наживки, а загальний контроль змагань здійснював головний суддя. Жодних проблем із прикормлюванням не виникало, адже один із наших постійних спонсорів – компанія «ІБІС» надала 60 кг якісної прикормки.
Наживку у вигляді 60 порцій черв’яка, опаришу, мастирки, живця надала компанія «Лакі Бейдс» (ринок «Рибалка»). Пам’ятаючи минулорічний кльов щуки, ми вирішили перестрахуватись й замовили живця, який і став доречним доповненням до «святкового столу» щучого поголів’я озера, де відбувались змагання.
Не дивлячись на зміну тиску й погодних умов, кльов був досить активним, в улові була краснопірка, білий амур, окунь, щука. Діти раділи уловам та змагались до останнього! Їх емоції були зафіксовані на фото та відео. Крім того, дякуючи друзям із магазину товарів для риболовлі, човнів та відпочинку FishTech, зйомка риболовлі велась ще й з повітря!
Отже, загальна вага зловленої риби протягом 3-х годин становить 10 кг 527 грамм!!!
Після завершення змагань, на учасників чекав святковий стіл із рибацької юшки, плову, канапе, свіжих овочів.
Традиційно, відбулась концертна програма.
Отже, результати змагань наступні:
Творчий конкурс
Найкраща творча робота – Соломянський район
Нагороджені: термоподом

ОСОБИСТИЙ ЗАЛІК:
І місце – Вишневський Віктор (1,289 кг)
Нагороджений: кубком, грошовим призом для здійснення мрії на суму 3000,00 грн., рюкзаком від компанії «MenCo.ua», безкоштовною підпискою Мультисервісу планування риболовлі Actigator.com, прикормкою від магазину «Ни хвоста», насадками від компанії «Superlovka.com.ua» катушкою від компанії «ІБІС», журналом «Світ рибалки»
ІІ місце – Трохименко Ганна (1,098 кг, 5 риб)
Нагороджена: кубком, грошовим призом для здійснення мрії на суму 2000,00 грн., рюкзаком від компанії «MenCo.ua», безкоштовною підпискою Мультисервісу планування риболовлі Actigator.com, прикормкою від магазину «Ни хвоста», насадками від компанії «Superlovka.com.ua» катушкою від компанії «ІБІС», журналом «Світ рибалки»
ІІІ місце – Наточий Владислав (1,098 кг, 3 риби)
Нагороджений: кубком, грошовим призом для здійснення мрії на суму 1500,00 грн., рюкзаком від компанії «MenCo.ua», безкоштовною підпискою Мультисервісу планування риболовлі Actigator.com, прикормкою від магазину «Ни хвоста», насадками від компанії «Superlovka.com.ua» катушкою від компанії «ІБІС», журналом «Світ рибалки»

КОМАНДНИЙ ЗАЛІК:
І місце – команда Деснянського району (2,692 кг)
Нагороджені: медалями, наборами для творчості, розкладними стільцями, прикормкою від компанії «ІБІС», прикормкою від компанії «G.Stream», безкоштовною підпискою Мультисервісу планування риболовлі Actigator.com кожному учаснику, журналами «Світ рибалки»
ІІ місце – команда Соломянського району (2,056 кг)
Нагороджені: медалями, наборами для творчості, термосумками, прикормкою від компанії «ІБІС», прикормкою від компанії «G.Stream», безкоштовною підпискою Мультисервісу планування риболовлі Actigator.com кожному учаснику, журналами «Світ рибалки»
ІІІ місце – команда Святошинського району (1,653 кг)
Нагороджені: медалями, наборами для творчості, термосами, прикормкою від компанії «ІБІС», прикормкою від компанії «G.Stream», журналами «Світ рибалки»

Крім цього, ще на початку фестивалю було оголошено, що організатори будуть визначати також призові номінації із числа тих, хто не ввійде до призових місць особистого та командного заліку. Адже ми пригнули, щоб якомога більша кількість дітей отримали відзнаку та подарунки!
Отже:

НОМІНАЦІЇ серед тих участників, які не ввійшли до номінацій особистого та командного заліку:
Втішні призи «За волю до перемоги» (результат команд «0»)- команда Печерського району та команда Шевченківського району
Нагороджені: прикормкою від компанії «ІБІС» та прикормкою від компанії «G.Stream»
Наймолодший участник фестивалю – Авдюхін Назар (8 років)
Нагороджений: москітною сіткою, рюкзаком від компанії «Aqua- Storm», безкоштовною підпискою Мультисервісу планування риболовлі Actigator.com, насадками від компанії «Superlovka.com.ua»
Перша риба фестивалю – Стрижаков Євген (зловив о 10 год 22 хв), Оболонський район
Нагороджений: тубусом від магазину «Ни хвоста», рюкзаком від компанії «Aqua- Storm», котушкою від компанії «ІБІС», безкоштовною підпискою Мультисервісу планування риболовлі Actigator.com, насадками від компанії «Superlovka.com.ua»
Найменша риба фестивалю – Наконечний Ігор (185 г), Голосіївський район
Нагороджений: розкладним кріслом від компанії «MenCo.ua», маховою вудкою від компанії «Salmo», безкоштовною підпискою Мультисервісу планування риболовлі Actigator.com, насадками від компанії «Superlovka.com.ua»
Найбільша риба, яку зловила дівчинка – Свірідова Анастасія (466 г), Голосіївський район
Нагороджена: кріслом та рюкзаком від компанії «MenCo.ua», сертифікатом в магазин ДЦ на суму 250,00 грн., коробкою для приманок, поплавками і крючками від магазину «Ни хвоста», прикормкою компанії «G.Stream», безкоштовною підпискою Мультисервісу планування риболовлі Actigator.com, насадками від компанії «Superlovka.com.ua», журналом «Світ рибалки».

Найбільша риба, яку зловив хлопчик – Петрасюк Олександр (414 г), Подільський район
Нагороджений: кріслом та рюкзаком від компанії «MenCo.ua», сертифікатом в магазин ДЦ на суму 250,00 грн., коробкою для приманок, поплавками і крючками від магазину «Ни хвоста», прикормкою компанії «G.Stream», безкоштовною підпискою Мультисервісу планування риболовлі Actigator.com, насадками від компанії «Superlovka.com.ua», журналом «Світ рибалки».
Окрім цього, абсолютно всі призери отримали лінійки для вимірювання риби, надані магазином товарів для риболовлі, човнів та відпочинку FishTech.
Київський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, ВГО «Громада рибалок України», Газета «Риболовний вісник», Риболовне співтовариство «Double Perch», як організатори фестивалю, висловлюють щиру вдячність спонсорам та партнерам:
- КМДА
- КИ «Київпастранс»
- Благодійний фонд «Мобілізація добра»
- Фіш Парк «Забір’я»
- Федерації риболовного спорту України
- Компанія «ІБІС»
- Компанія «Aqua- Storm»
- Компанія «G.Stream»
- Компанія «Flagman»
- ТМ «Fanatik»
- Група компаній «Salmo»
- Спорт-бар «ЛІГА»
- Магазин «Рыбацкий рай»
- Магазин «Ни хвоста»
- Компанія «MenCo.ua»
- Компанія «Media Trend»
- Компанія «KIBAS»
- Мультисервіс планування риболовлі Actigator.com
- Ваш риболовний гід F.ГіD
- Інтернет портал «Rybalka.com»
- Інтернет клуб «Дом рибака»
- Компанія «Інваспорт»
- Компанія «Лакі Бейтс» (ринок Рибалка)
- ФОП «Злиденний Андрій Петрович»
- Компанії «Superlovka.com.ua»
- Магазин товарів для риболовлі, човнів та відпочинку FishTech
Окрема подяка благодійникам – сім’ї Дімі та Маші (за проханням прізвищ не називаємо), які забезпечили переможців призами у вигляді розкладних стільців, термосумок та термосів.
Особлива подяка керівництву БФ «Мобілізація добра», який був гарантом того, що свято відбудеться та надавав допомогу у вирішенні питання транспортного забезпечення й всіляко допомагав в організації фестивалю (надав інвентар, мікроавтобус для перевезення інвентарю, дрова тощо).
Слова вдячності хочу висловити Андрію Неліпі, адже він з першого дня заснування фестивалю "Золота рибка" (2008 рік) допомагає особисто в усіх організаційних питаннях!
За злагоджену й швидку організацію сніданку учасників фестивалю дякую керівництву та персоналу Спорт-бару «ЛІГА». Продукти для 200 шт. сендвічів були також закуплені ними за власний кошт.
Дякуємо Дяченко Юрію за купівлю 60 літрів квасу для частування наших учасників, а сім’ї Фролових – за привезене печиво для дітей.
Висловлюю величезну подяку суддівській колегії за злагоджену роботу, за чесність, активність в процесі риболовлі, за увагу і моральну підтримку наших учасників:
1. Свіріденко Володимир Андрійович – провів майстер-клас та надавав теоретичні поради учасникам
2. Шевченко Олександр – Головний суддя фестивалю
3. Баріновас Артур – головний секретар
4. Радюков Ілля – відповідальний за прикормлювання риби
5. Тищенко Олександр – відповідальний за прикормлювання риби
Судді-тренери команд:
1. Радченко Олександр
2. Краснов Ілля
3. Брітова Марія
4. Гулевський Дмитро
5. Норцов Андрій
6. Калиновський Андрій
7. Гуменюк Микола
8. Стефогло Євгеній
9. Остапенко Сергій
10. Келемен Михайло
Дякую нашим волонтерам, які цілий день робили все для того, щоб перебування учасників й гостей на фестивалі було комфортним та радісним! Окремо хочу подякувати наступним людям:
1. Піщіков Ігор Станіславович
2. Гапоненко Ірина
3. Вєдєнєєв Вячеслав
4. Борисенко Любов
5. Томіна Олена
6. Васінкін Олександр
7. Сахно Анна
8. Подольська Злата
9. Фролов Олександр
10. Фролова Ірина
11. Бондаренко Руслан
12. Яковенко Роман
13. Стефогло Інна
14. Брохін Сергій
15. Бистрік Андрій
16. Ємець Олена
17. Тихолаз Ігор
Я вважаю, що свято відбулось на достойному рівні саме завдяки усім людям, які допомагали в його організації й проведенні! Слова вдячності просто безмежні!
Фестивалю «Золота рибка» 2017 однозначно бути!
Також, надаю фінансовий звіт.

Всього отримано благодійного внеску 18207,10

Отримано
№ Дата Благодійник Форма зарахування Сума
1 03.03.16 Запорізький риболовний клуб Готівкою (на риболовній виставці) 1500,00
2 03.03.16 Гості риболовної виставки Готівкою 229,00
3 03.03.16 Мальцева Ольга На рахунок БФ «Мобілізація добра» 300,00
4 04.03.16-05.03.16 Збір коштів на риболовній виставці Готівкою 933,10
5 06.03.16 Збір коштів на риболовній виставці Готівкою 220,00
6 09.03.16 Партиченко Олексій Приватбанк 500,00
7 09.03.16 Компанія Aqua Storm На рахунок БФ «Мобілізація добра» 3000,00
8 09.03.16 Благодійник анонім (за проханням, прізвище не зазначається) На рахунок БФ «Мобілізація добра» 1000,00
9 17.03.16 Збір коштів на риболовній виставці Готівкою 865,00
10 18.03.16 Збір коштів на риболовній виставці Готівкою 460,00
11 19.03.16 Тищенко Олександр Готівкою (на риболовній виставці) 1000,00
12 19.03.16 ТМ «Fanatik» Готівкою (на риболовній виставці) 3000,00
13 19.03.16 Збір коштів на риболовній виставці Готівкою 690,00
14 20.03.16 Збір коштів на риболовній виставці Готівкою 60,00
15 20.03.16 Перенаправлення залишку коштів, які залишились від організації свята по риболовній реабілітації учасників АТО 19.09.15р. (кошти тоді надав Михайло Кашук) Готівкою 200,00
16 25.04.16 Келемен Михайло Готівкою 250,00
17 29.04.16 Компанія «KIBAS» Приватбанк 1000,00
18 10.05.16 Благодійники Михайло та Дмитро (за проханням, прізвища не зазначаються) Приватбанк 3000,00
ВСЬОГО: 18207,10

Всього витрачено 17412,35

Видаток
№ Дата Предмет закупки Сума
1 12.05.16 Одноразові скатертини 62,40
2 12.05.16 Творчі набори (канцелярські товари) для призів командного заліку та бейджики 1819,00
3 13.05.16 Оплата дощовиків для учасників (60шт.),засобу від мошок, набору надувних кульок та продуктів для плову (м'ясо 10,5 кг, рис 10 кг, морква та цибуля по 5,5 кг, спеції) 2076,00
4 13.05.16 Оплата газованої мінеральної води (60 бут по 0,75 л); одноразового посуду (ложки для ухи (300 шт), виделки для плову (300 шт), стакани для ухи (300 шт), стакани для кави та чаю (500 шт), тарілки для плову (300шт)); серветки, пакети для сміття, цукор в стіках 3 кг, кава 4 п, чай 3 п, печиво, хліб та батони по 10 шт. 2247,00
5 13.05.16 Оплата продуктів (5,480 кг рибних голів та хвостів й 4,4 кг філе сома для ухи) 990,00
6 13.05.16 Оплата овочів та спецій для ухи 360,00
7 13.05.16 Оплата овочів для святкового столу (огірки 15 кг, помідори чері 13 кг, редис 6 кг, зелена цибуля 3 кг 840,00
8 13.05.16 Оплата товарів для організації (скотч, ручки кулькові) та продуктів для святкового столу (сало шпик 4,5 кг) 362,70
9 13.05.16 Купівля подарунку (термопот ST-EK8030) 699,00
10 13.05.16 Купівля подарункових сертифікатів в ДЦ (2 шт) 503,00
11 13.05.16 Дозакупівля хлібу (5 шт) 53,25
12 03.05.16-13.05.16 Транспортні затрати та затрати на доставку призів з інших міст 350,00
13 14.05.16 Оренда навісу (шатер) від дощу 500,00
14 14.05.16 Розмір грошового призового фонду (1,2,3 місце особистого заліку) 6500,00
15 14.05.16 Додаткова закупівля дров 50,00
ВСЬОГО: 17412,35
Показать сообщения:   
Начать новую тему Ответить на тему
Часовой пояс: GMT + 3


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах