Овуляшки он-лайн

все о планировании, зачатии, беременности, родах и детях

... Ушла в себя... Вышла из себя... Была не в себе... Пришла в себя... Зашибись находилась...
Автор
Сообщение
Помітила, що останнім часом дівчата постять в особистих щоденниках посилання на твори видатних українських письменників, рекомендують книги, музику. Давайте тут зберемо цю інформацію. З'явилось бажання згадати свою історію, перечитати книжки.

Тут не обговорюємо політику, тільки історія, тільки література, тільки мистецтво. Наше, українське

Спойлер:


Последний раз редактировалось: Сорока (21.04.2014 16:08), всего редактировалось 6 раз(а)
Сорока
підтримую обома руками "ЗА"
Я на жаль, вчилася в українській школі дуже мало, а потім переїхала з України. Коли повернулася, самоосвітою в плані літератури не було дуже багато часу займатися, тому мені дуже цікаво прочитати рекомендації дівчат на українських авторів
Ну а історія це завжди для мене цікаво....тому я готова до спілкування подмигиваю
Улас Самчук "Марія", Іван Багряний "Тигролови", Олесь Гончар "Собор"... Це твори зі шкільної програми, але тоді вони були малозрозумілими. Перечитувала їх вже після 20 років, зовсім інше сприйняття.

До речі, знову захотілось перечитати подмигиваю
Идея, конечно,похвальна, достойна и интересна многим,и мне в том числе.
Но я, если бы хотела познакомить людей с культурой и историей Эстонии , вряд ли я делала бы это на эстонском подмигиваю

Но это так, мысли вслух.. подмигиваю
Lolita
Не проблема всегда можно продублировать инфо на русском подмигиваю
Если будут желающие её воспринимать!! улыбаюсь

Сорока

ИДЕЯ СУПЕРСКАЯ!!! очень счастлива Потопчусь тут очень счастлива


Последний раз редактировалось: vrednyka (19.04.2014 13:10), всего редактировалось 1 раз
Ми з Катрусею (ну, я її вчу) майже вивчили невелику частину вірша Володимира Сосюри "Любіть Україну".

добавлено спустя 5 минут:

L_E_V
, дякую, що нагадала. ))
Lolita
Целью не было "ознакомить". я сама ознакомиться хочу, потому и тему создала. Для так же как я украинцев, недоучивших, недопонявших, недооценивших.

добавлено спустя 1 минуту:

L_E_V
Записала, буду шукати. Собор тільки пам'ятаю, та й то уривчасто. Сором мені
Сорока
Извини, можно вклиниться? улыбаюсь
Мне тоже очень интересно, но я плохо понимаю по украински, а можно на русском. Спасибо .
Люба
я просто хотела именно такой украинский уголочек сделать. Очень мы мало знаем про себя, к сожалению. Особенно здесь на Востоке. Могу порекомендовать почитать Шевченко Кобзаря, это классика. На русском тоже есть переводы

Если интересно действительно - пиши мне в личку

А тут вибачте давайте спробуємо українською
Соромно, але я погано знаю історію своеї країні чет засмущалась я
Юль, дякую за створення важливої теми!!!!
Сорока
Юля, спасибо за тему. Училась в украинской школе, но в то время украинской культуре, истории придавалось мало значения. Литература была малопонятна в силу своей специфики. Язык...без слез не вспомнишь как мы разговаривали. Поэтому буду рада узнать все заново
Дорвусь до компа, нашкрябаю!
Юлю, дякую за тему!!!

Давно пора повторити те, що в школi зазубрювали для оцiнки чет засмущалась я
Сорока
Юлечка, дякую за тему!

Щодо літератури, рекомендую:
Павло Загребельний "Диво"
Ліна Костенко "Маруся Чурай"
Зінаїда Тулуб "Людолови"
Роман Іваничук "Мальви"
Марія Матіос "Солодка Даруся"
Ще згадаю, пізніше допишу

Всі романи -історія України у художньому виконанні,
читається з величезним захопленням.
Сорока
Спасибо, хорошо. Я думаю многим девчонкам тоже очень интересна эта тема и идея замечательная, боюсь тебя в личке закидают вопросами улыбаюсь
Дуже пізнавальна тема гениальная идея

Рекомендую своі улюблені твори, які перечитую кожен раз із великою утіхою:

1. Микола Куліш "Мина Мазайло"
(Очень смешная пьеса об украинизации и украинофобах в Харькове и Курске, колоритные персонажи улыбаюсь )


2. Іван Багряний "Тигролови"
( о репрессиях, место действия -Сибирь)

3. Ліна Костенко "Маруся Чурай"
(Исторический роман в стихах о легендарной народной певице и ее трагической истории любви)

3. Михайло Коцюбинський
" Fata morgana"
" Intermezzo"
"Тіні забутих предків"
(Три потрясающих произведения в стиле импрессионизм)

4. Микола Хвильовий "Я (Романтика) "
(Очень тяжелое произведение, о тяжелом выборе)

5. Леся Украінка "Лісова пісня"

6. Панас Мирний "Хіба ревуть воли, як ясла повні? "

7. Іван Карпенко-Карий "Хазяїн" (ироническая пьеса о губительной жадности)

Пізніше доповню список подмигиваю


Последний раз редактировалось: Marso (19.04.2014 13:58), всего редактировалось 1 раз
А читали "Записки українського самашедшого" Ліни Костенко?

Роман повністю відобрає реальні реалії реального життя)))
Господи я взагалі невіглас (ось і слово нове вивчу, довелося шукати в словнику, невежда)

ой а нагадайте мені твір дуже смішний, де сини поодружувались и невістки між собою сварились
Ідея суперська.) Прийму обовязклво участь, як тільки додому вернусь
Сорока писал(а):

Господи я взагалі невіглас (ось і слово нове вивчу, довелося шукати в словнику, невежда)

ой а нагадайте мені твір дуже смішний, де сини поодружувались и невістки між собою сварились


Нечуй-Левицький І.С. "Кайдашева сім'я"
Дівчатка, хто як і я загорівся бажанням прочитати щось-давайте домовимось і візьмемо однаковий твір. А потім зможемо обговорити а?

добавлено спустя 46 секунд:

Элли
Точно точно!!! ох я пам'ятаю як сміялась!!! декілька разів перечитувала в школі
Сорока
Юль, це написав Нечуй Левицький, "Кайдашева сім'я".

добавлено спустя 21 секунду:

Упс, запізнилась чет засмущалась я
Сорока писал(а):

Дівчатка, хто як і я загорівся бажанням прочитати щось-давайте домовимось і візьмемо однаковий твір. А потім зможемо обговорити а?

хороша ідея
рекомендую М.Матіос "Солодка Даруся"
Твір, який, я вважаю, заслуговує на місце в шкільній програмі.
Мене дуже глибоко вразив, цікаві були б Ваші думки і погляди.
в скарбничку:

Іван Франко - поезія уся наскріз пропитана революційністю.

Іван Котляревський - Енеіда, Наталка-Полтавка, Москаль-чарівник.
до історичних подій цікаво "Записи Котляревского о первых действиях русских войск в турецкую войну 1806 года."

Олександр Олесь - Микита Кожум"яка

із сучасного
Сергій Жадан "Ворошиловград"


до речі цікаві записи у колишніх дисидентів та "запрещенных" поетів та письменників.
Стус, Драч, Симоненко та іншіх. Ліна Костенка також була в цьому списку "шистедисятників"
в срср вирвані роки у української культури((
Ого...дівчата, сором мені ...я нічого майже з цього не читала. чет засмущалась я
Тепер обов'язково надолужу

не по темі....можна в ЛС, підкажіть де в електронному вигляді багато укр.літератури можна знайти

добавлено спустя 36 секунд:

Сорока писал(а):


Дівчатка, хто як і я загорівся бажанням прочитати щось-давайте домовимось і візьмемо однаковий твір. А потім зможемо обговорити а?

я ЗА
Сорока писал(а):

Дівчатка, хто як і я загорівся бажанням прочитати щось-давайте домовимось і візьмемо однаковий твір. А потім зможемо обговорити а?

Дуже хороша ідея!! Я підтримую!!!
Мені подобається дуже "Ольвія" Валентина Чемериса. Дуже цікавий пригодницький роман. Він про скіфів, але це також наша історія, дуже красиво написаний як на мене.

Ще в школі вразив роман Барки Василя"Жовтий князь", ще в школі, але, честно, зараз не готова його перечитувати...пишу і мурашки по тілу... Роман про голодомор, вважаю, що кожен повинен це прочитати....
Підтримую поради почитати Ліну Костенко. Вона - перлина української поезії.
Ще хотілося б відзначити у цій темі "Перехресні стежки" Івана Франка.
Сорока писал(а):

Дівчатка, хто як і я загорівся бажанням прочитати щось-давайте домовимось і візьмемо однаковий твір. А потім зможемо обговорити а?


і я підтримую!
Показать сообщения:   
Начать новую тему Ответить на тему
Часовой пояс: GMT + 3


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах